W sobotę i niedzielę zawodniczki rozegrają ostatnią kolejkę ligową. Za tydzień będą jeszcze grały dziewczyny w grupie lubuskiej i zaczną się długo wyczekiwane wakacje.

II liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
17 czerwca 2017, KS Grom Wolsztyn – KS Olimp Gościno, 3:0wo
17 czerwca 2017, UKS Orzeł 2010 Wałcz – GSS Grodzisk Wielkopolski, 11:00
17 czerwca 2017, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – KKP Chełmża,14:00
17 czerwca 2017, Polonia Środa Wielkopolska – Kotwica Kórnik, 16:00
18 czerwca 2017, UKS Mustang Wielgie – UKS Górnicza Konin,11:00
18 czerwca 2017,  MKS Olimpia II Szczecin – Akademia Piłkarska LG 3:0wo

II liga kobiet 2016/2017, grupa: łódzka
17 czerwca 2017, UKS Loczki Wyszków – UKS Ząbkovia Ząbki, 14:00
17 czerwca 2017, PKS Piastovia Piastów – UMKS Zgierz, 16:00
17 czerwca 2017, OKS Stomil Olsztyn – KS Jantar Ostrołęka, 16:00
17 czerwca 2017, Kolejarz Łódź – MUKS Tomaszów Mazowiecki, 16:00
17 czerwca 2017, KU AZS Uniwersytet Warszawski – KS Teresin, 16:00
17 czerwca 2017, Forty Piątnica – Helios Białystok, 16:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska
17 czerwca 2017, GLKS Osielsko Żołędowo – GOKSIR Start Pruszcz, 0:9
17 czerwca 2017, Wisła Grudziądz – UKS Tęcza Bydgoszcz, 0:3wo
17 czerwca 2017, KS Unifreeze II Górzno – MLKS Tucholanka Tuchola, 11:00
17 czerwca 2017, Wda/Strażak Przechowo – Gwiazda-Kania Toruń, 11:00
17 czerwca 2017, ASPN Viking Aleksandrów Kujawski – Włocławska Akademia Piłkarska, 17:00
18 czerwca 2017, MKP Noteć Inowrocław – Spójnia Białe Błota, 11:00
18 czerwca 2017, FUKS Wielowicz – Kobiecy Klub Piłkarski II Bydgoszcz, 11:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubuska
17 czerwca 2017, MUKS Kostrzyn – AS MAKS-FOOTBALL Stare Kurowo, 14:00
17 czerwca 2017, MLKS Budowlani Lubsko – UKS Dąbrówka Kargowa,15:00
18 czerwca 2017, TKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski – MUKS 11 Zielona Góra, 14:00

III liga kobiet 2016/2017, grupa: małopolska
17 czerwca 2017, GKS Glinik Gorlice – AS Progres Kraków,15:00
17 czerwca 2017, KS Prądniczanka Kraków – LKS Szaflary,15:00
17 czerwca 2017, MKS Tuchovia Tuchów – LKS Iskra Brzezinka,15:00
17 czerwca 2017, UKS 3 Staszkówka Jelna – LKS Olimpia Osieczany,15:00
17 czerwca 2017, KS Podgórze Kraków – LKS Zielonka Wrząsowice,15:00
17 czerwca 2017, LKS Naprzód II Sobolów – wolny termin

III liga kobiet 2016/2017, grupa: warmińsko-mazurska
17 czerwca 2017, GKS Wikielec – KKP Stomilanki II Olsztyn, 12:30
18 czerwca 2017, OKS Stomil II Olsztyn – ZKS Olimpia Elbląg, 13:00

Braże:
III liga, grupa wielkopolska
18 czerwca 2017, KS Lipno Stęszew – Medyk IV Konin, g.18:00 (w pierwszym meczu 3:1)

III lig, grupa śląska
18 czerwca 2017, ROW Rybnik – UKS Jaskółki Chorzów, g.17:00 (w pierwszym meczu 6:0)

IV liga, grupa małopolska
17 czerwca 2017, MKS Puszcza Niepołomice – UKS Pogorzanka Pogorzyce, g.17:00