Liga Mistrzyń

I runda, faza finałowa – 21 sierpnia

CP – Grupa 1

  • Shelbourne LFC – Valur Reykjavík 0:3

—————————————

CP – Grupa 2

  • PAOK Saloniki – Rangers WFC 0:4

—————————————-

CP – Grupa 3

  • BIIK-Kazygurt Szymkent – FK Zhytlobud-2 Charków 0:2

—————————————

CP – Grupa 4

  • FC Zürich Frauen – Apóllon FC Limassol 1:0

W 81 minucie meczu na boisko w zespole Zurich weszła Oliwia Woś.

—————————————

CP – Grupa 5

  • RSC Anderlecht – Kuopion Palloseura 2:2 pd., karne 3-4

—————————————

CP – Grupa 6

  • Juventus FC Women – Maccabi Kiryat Gat 3:1

————————————–

CP – Grupa 7

  • Olimpia Cluj-Napoca – ŽNK SFK 2000 Sarajevo 1:2

—————————————

CP – Grupa 8

  • FC Twente – SL Benfica 1:2

——————————————

CP – Grupa 9

  • Dinamo-BGU FK Mińsk – SKN Sankt Pölten 0:3

——————————————

CP – Grupa 10

  • Spartak Myjava – Vllaznia 0:1

——————————————

CP – Grupa 11

  • SK Brann Kvinner – Spartak Subotica 3:1

—————————————–

LP – Grupa 1

  • Paris FC – AS Roma 0:0 pd., karne 4-5

—————————————–

LP – Grupa 2

  • FK Mińsk – Rosenborg BK 0:1

—————————————–

LP – Grupa 3

  • AFC Ajax Amsterdam – Eintracht Frankfurt 2:1

W zespole gości 45 minut meczu zagrała reprezentantka Polski Tanja Pawollek.

—————————————–

LP – Grupa 4

  • Real Madrid CF – Manchester City WFC 1:0

—————————————-

I runda eliminacji – 18 sierpnia

CP – Grupa 1

  • ŽNK Pomurje – Shelbourne LFC 0:1
  • Valur Reykjavík – FC Hayasa 2:0

—————————————

CP – Grupa 2

  • PAOK Saloniki – Swansea City LFC 2:0
  • Ferencvárosi TC – Rangers WFC 1:3

—————————————-

CP – Grupa 3

  • BIIK-Kazygurt Szymkent – ŽNK Split 5:1
  • FK Zhytlobud-2 Charków – KSK Lanchkhuti 5:0

—————————————

CP – Grupa 4

  • FC Zürich Frauen – KÍ Klaksvík 6:0
  • Apóllon FC Limassol – SKF Rīgas 3:0

—————————————

CP – Grupa 5

  • RSC Anderlecht – UKS SMS Łódź 3:2
  • FK Gintra Universitetas Szawle – Kuopion Palloseura 0:2

—————————————

CP – Grupa 6

  • Juventus FC Women – Racing FC Union Luxembourg 4:0
  • FC Flora Tallin – Maccabi Kiryat Gat 0:5

————————————–

CP – Grupa 7

  • Olimpia Cluj-Napoca – Glentoran Belfast United 0:0, pd., karne 4-2
  • ŽNK SFK 2000 Sarajevo – Birkirkara FC 4:0

—————————————

CP – Grupa 8

  • FC Twente – Anina-ȘS Anenii Noi 13:0
  • SL Benfica – KFF Hajvalia 9:0

——————————————

CP – Grupa 9

  • Dinamo-BGU FK Mińsk – FK Lokomotiv Stara Zagora 5:0
  • SKN Sankt Pölten – ŽFK Ljuboten 7:0

——————————————

CP – Grupa 10

  • ŽFK Breznica Pljevlja – Spartak Myjava 2:3
  • Vllaznia – wolny los

——————————————

CP – Grupa 11

  • SK Brann Kvinner – ALG Spor Kulübü 1:0
  • Spartak Subotica – wolny los

—————————————–

LP – Grupa 1

  • Paris FC – Servette FC 3:0
  • Glasgow City LFC – AS Roma 1:3

—————————————–

LP – Grupa 2

  • FK Mińsk – 1.FC Slovácko 2:1
  • Breiðablik UBK – Rosenborg BK 2:4

—————————————–

LP – Grupa 3

  • AFC Ajax Amsterdam – Kristianstads DFF 3:1
  • DBK Fortuna Hjørring – Eintracht Frankfur 0:2

—————————————–

LP – Grupa 4

  • Real Madrid CF – SK Sturm Graz 6:0

W zespole SK Sturm 55 minut zagrała była reprezentantka Polski Julia Matuschewski.

  • Manchester City WFC – FC Tomiris Turan 6:0

———————————-

Kolejna runda eliminacji:

II runda eliminacji – 20/21 września i 28/29 września

 

Foto: ze stron klubów