Zachodniopomorska III liga

Ostatnia kolejka rundy jesiennej zakończyła się wygraną LFA 7:0 . Hetman Recz pokazał gotowość do gry i mądre ustawienie lecz dziewczyny jak na lidera przystało pokazały już w 10 minucie piękną bramką Katarzyny Piotrowskiej otwierając wynik i pokazując że trzy punkty muszą zostać u lidera . LFA Szczecin z dużą przewagą samotnie przewodzi III lidze i jest mistrzem jesieni.

Tak jak chciałyśmy, od samego początku narzuciłyśmy swój styl gry i nie pozwoliłyśmy przeciwniczkom by zbyt często gościły na naszej połowie. Miałyśmy dużo miejsca w środku pola i to pozwoliło na rozbudowanie akcji, efektem jest wynik końcowy. Podsumowując całą rundę, jako beniaminek możemy być zadowolone, bo nikt nie przypuszczał że nowa drużyna będzie liderem i że będzie osiągała takie wyniki, co nie zmienia faktu że przed nami dużo ciężkiej pracy by na wiosnę nasza gra była jeszcze lepsza – krótko podsumowała mecz i rundę jesienna kapitan Katarzyna Tarnowska

LFA Szczecin 7:0 Hetman Recz