6.11.2016 r., III Liga kobiet grupa: wielkopolska (zachód)
KS LIPNO Stęszew – Polonia II Poznań 4:0 (3:0)
bramki: 1:0 – Zofia Śliwińska 3′, 2:0 – bramka samobójcza 19′, 3:0 – Kinga Gawron 23′, 4:0 – bramka samobójcza 71′

Skład KS Lipno: Ola Marciniak – bramkarz, Gosia Janowicz (Paulina Szymankiewicz), Kinga Wojtyś, Marta Robakowska, Wiktoria Antczak, Beata Konieczna (Weronika Bober), Kinga Gawron, Agata Ławniczak (Vanessa Kanellopoulou), Martyna Szymanek (Kasia Kociemba), Martyna Szymankiewicz i Zosia Śliwińska (Ola Wróbel).
Rezerwowe: Kasia Manuszak, Ola Manuszak i Agata Gunther.

Relacja z meczu Kapitana drużyny KS Lipno Stęszew Kingi Wojtyś:
„Na zakończenie rundy jesiennej odnosimy zwycięstwo na własnym boisku, co cieszy podwójnie. Dzisiejszy mecz z Polonią II Poznań zakończył się wynikiem 4:0 ! Od samego początku spotkanie przebiegało pod naszą kontrolą. Minęło pierwszych kilka minut i bramkarka przeciwniczek pod presją naszej napastniczki Zosi lekko się „zakręciła”, co w rezultacie przyniosło naszemu zespołowi pierwszą bramkę. Następne kilka naszych akcji na bramkę, kończymy tylko uderzeniami, do momentu, aż wywalczyłyśmy rzut rożny. Lewoskrzydłowa Martyna wrzuca piłkę w pole, która pod odbiciu się od zawodniczki Polonii wpada do bramki. Mija kilka minut i piękny rzut rożny wykonuje Kinga Gawron, która wkręciła piłkę prosto do siatki. Do przerwy prowadzimy 3:0.

Druga połowa przebiega na spokojnie, kilka ataków z naszej strony lecz nie skutkują one zdobyciem bramki. Do czasu, aż piłkę spod końcowej linii wrzuca do pola karnego prawoskrzydłowa Martyna i trafia w przeciwniczkę, co skutkuje drugą samobójczą bramką w tym meczu. Zdobywamy 3 cenne punkty, i mamy nadzieje że wiosnę zaczniemy od takich wyników. Dziękujemy wszystkim zgromadzonym kibicom, którzy wspierali nas w te jesienne przedpołudnie „.