W dniach 21 – 28 stycznia, drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola przebywała na tygodniowym zgrupowaniu sportowym w ośrodku w Nowej Rudzie, gdzie w bardzo dobrych warunkach przygotowywała się do rozgrywek 3 ligi łódzkiej kobiet w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. Oprócz zajęć sportowych zespół w czasie wolnym zwiedził Twierdzę w Kłodzku oraz skorzystał z pobytu w kręgielni. Podczas zgrupowania drużyna lidera tabeli 3 Ligi łódzkiej rozegrała jeden mecz kontrolny z zespołem Piasta Nowa Ruda (3 liga dolnośląska zachodnia) wygrywając 4:0.
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – PIAST NOWA RUDA 4:0 (3:0)
bramki dla Pogoni w tym meczu zdobyły: Justyna Kubik – 2, Martyna Kowalska – 1, Maria Bilska – 1
Drużyna kobiet Pogoni w tym meczu wystąpiła w następującym składzie:
Ewelina Niciak, Paulina Licha, Maria Bilska, Anita Kłos, Martyna Kowalska, Marta Grzelak, Justyna Kubik, Natalia Gierczak, Natalia Okoń, Zuzanna Naumowicz, Justyna Kapuściak, Michalina Sutowicz, Patrycja Okoń, Paulina Koryń, Natalia Rękiewicz, Oliwia Pągowska
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak
Po powrocie ze zgrupowania drużyna Pogoni weźmie udział w Międzynarodowym Turnieju Halowym w piłce nożnej kobiet „GRODZISK CUP 2017”, który odbędzie się w dniach 3 – 5 luty w Grodzisku Wielkopolskim.
Fotki ze zgrupowania: