06.10.2019, III liga, grupa łódzka
Astoria Szczerców – Kotan Ozorków 1:1 (1:1)
bramki: Michalina Adamczyk 36’ – Magdalena Matuszkiewicz 10’

To był mecz walki i przyjaźni. Cały wymiar czasu (2x45min) widać było u obu drużyn skupienie. Mecz na wagę jednego punktu w tabeli po jednej strzelonej bramce dla obu zespołów. Pierwsza futbolówka wylądowała w siatce gospodyń po podyktowanym rzucie karnym przez sędziego dla naszej drużyny. Już w pierwszej połowie pewnym strzałem jedenastkę wykorzystuje Magda Matuszkiewicz. Jednak nie za długo mogłyśmy cieszyć się prowadzeniem … po błędzie naszej bramkarki piłka trafia pod nogi koleżanki z przeciwnej drużyny-Miśki Adamczyk, a ta wykorzystuje „sam na sam” z bramkarzem pewnym strzałem nie dając nam żadnych szans. Schodzimy z boiska po 45 minutach z wynikiem 1:1 i więcej bramek w tym meczu nikt nie widział.

Druga połowa to część walki o 3 punkty w tabeli. Niejednokrotnie groźnymi strzałami próbują Michalak, Grobelna, Matuszkiewicz, Rosiak i Marciniak, ale bez skutku. Astoria może nazwać naszą bramkę „zaczarowaną”, ponieważ miały szczęście tego dnia do poprzeczek i słupków. Dużo kłopotów sprawiła im tez nasza bramkarka Asia Rogala, która jest w bardzo dobrej dyspozycji. Pod koniec drugiej połowy piłki meczowej nie wykorzystuje Zuzia Trymerska. Mecz kończymy wynikiem 1:1

Całej drużynie należą się wielkie brawa za walkę!

Informacja: Kotan Ozorków