Obsada sędziowska ostatniej kolejki sezonu.

Nr 1 ekstraligi

Górnik Łęczna – Medyk Konin 2019-06-08 15:00
Obsada sędziowska : Monika Mularczyk, Kinga Seniuk-Mikulska, Anna Wieczorek

Nr 1 pierwszej ligi

LKS Rolnik B. Głogówek – Resovia Rzeszów 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Magdalena Figura-Łyżwa, Anna Synówka, Karolina Konsek

Pozostałe mecze ekstraligi

AZS UJ Kraków – AZS PSW Biała Podlaska 2019-06-08 11:00
Obsada sędziowska : Beata Wosiewicz, Katarzyna Wójs, Magdalena Kuryś

Czarni Sosnowiec – AZS PWSZ Wałbrzych 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Anna Adamska, Angelika Nowak, Martyna Kozieł

UKS SMS Łódź – GKS GIEKSA Katowice 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Sylwia Biernat, Katarzyna Rumian, Martyna Lipka

Olimpia Szczecin AZS Wocław 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Michalina Diakow, Kinga Kwitowska, Olga Pietrzykowska

Mitech Żywiec – Polonia Poznań 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Angelika Rosiek, Karolina Imioło, Aleksandra Hynek

Mecze pierwszej ligi grupa południowa

Rekord Bielsko-Biała – Rysy Bukowina Tatrzańska 2019-06-08 15:00
Obsada sędziowska : Agnieszka Damasiewicz, Julia Bukarowicz, Izabela Kowalska-Cichos

Dargfil Tomaszów Mazowiecki – Luks Sportowa Czwórka Radom 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Izabela Dróżdż, Aneta Groszek, Maria Łukasiewicz

ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Anna Kalita-Malasiewicz, Dorota Dymek, Izabela Mnich

UJD Częstochowa – Wanda Kraków 2019-06-08 16:00
Obsada Sędziowska : Elżbieta Faryniarz, Alicja Pawlak, Klaudia Kózka

Respekt Myślenice – Tarnovia Tarnów 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Aneta Kowalska, Agnieszka Bobowska, Kamilla Płaza

Pierwsza liga grupa północna

AP LG Gdańsk – Praga Warszawa 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Agnieszka Kostyra, Magdalena Krzemińska, Agnieszka Juchum

KKP Bydgoszcz – KS Raszyn 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Kinga Damps, Anna Masztalerz, Aleksandra Dudkiewicz

Stomilanki Olsztyn – Medyk II Konin 2019-06-08 16:0
Obsada sędziowska : Emilia Szymula, Emilia Królikowska, Monika Piekarska

Polonia Środa Wlkp. – Unifreeze Górzno 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Magdalena Klepuszewska, Karolina Skalska, Aleksandra Brzezińska

Piastovia Piastów – SMS II Łódź 2019-06-08 16:00
Obsada sędziowska : Agnieszka Żmudzka, Paulina Erbel, Katarzyna Kupidura