II liga kobiet 2018/2019, grupa: lubelska

Kolejka 7 – 6-7 października

  • Sparta Daleszyce – LKS Wierzchowiska 4:0
  • Widok Lublin – KSP Kielce, 6 października 1:1
  • Prądniczanka Kraków – Potok Sitno 2:0
  • Naprzód Sobolów – Łysica Bodzentyn 2:1
  • GKS Majdan Sieniawski – Starówka Nowy Sącz 2:0
  • Resovia II Rzeszów – UKS 3 Staszkówka Jelna, 11 listopada, g.14:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Sparta Daleszyce 6 18 6 0 0 18-1
2.  UKS 3 Staszkówka Jelna 6 15 5 0 1 34-8
3.  Widok Lublin 7 12 3 3 1 10-6
4.  Prądniczanka Kraków 6 10 3 1 2 9-6
5.  LKS Wierzchowiska 7 10 3 1 3 15-18
6.  KSP Kielce 7 9 2 3 2 12-10
7.  Resovia II Rzeszów 6 8 2 2 2 6-9
8.  Łysica Bodzentyn 7 7 2 1 4 8-11
9.  Naprzód Sobolów 6 6 1 3 2 3-6
10.  GKS Majdan Sieniawski 6 4 1 1 4 5-18
11.  Starówka Nowy Sącz 6 3 1 0 5 6-23
12.  Potok Sitno 6 3 0 3 3 5-15

 

 II liga kobiet 2018/2019, grupa: podlaska

Kolejka 7 – 6-7 października

  • Loczki Wyszków – Stomil Olsztyn 4:3
  • Tygrys Huta Mińska – Wilga Garwolin 1:2
  • Victoria Bartoszyce – GOSiRKi Piaseczno 2:0
  • Ząbkovia Ząbki – MOSiR Sieradz 3:0
  • Pogoń Zduńska Wola – AZS KU UW Warszawa 1:3
  • Akademia 2012 Suwałki – Włókniarz Białystok, 10 listopada, g.11:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Ząbkovia Ząbki 7 21 7 0 0 36-3
2.  MOSiR Sieradz 7 15 5 0 2 16-7
3.  Stomil Olsztyn 7 15 5 0 2 21-7
4.  Loczki Wyszków 7 13 4 1 2 23-14
5.  Włókniarz Białystok 6 12 4 0 2 9-13
6.  AZS KU UW Warszawa 7 11 3 2 2 12-9
7.  Akademia 2012 Suwałki 6 10 3 1 2 13-12
8.  Pogoń Zduńska Wola 7 7 2 1 4 11-15
9.  GOSiRKi Piaseczno 7 7 2 1 4 6-15
10.  Wilga Garwolin 7 3 1 0 6 4-24
11.  Tygrys Huta Mińska 7 3 1 0 6 8-17
12.  Victoria Bartoszyce 7 3 1 0 6 5-28

 

II liga kobiet 2018/2019, grupa: śląska

Kolejka 7 – 6-7 października

  • UKKS Istebna – Bielawianka Bielawa 0:14
  • TTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Jaskółki Chorzów 6:0
  • SWD Wodzisław Śląski – KS Orlik Jelenia Góra 6:1
  • KKS Zabrze – AZS II Wrocław 2:1
  • Plon Błotnica Strzelecka – Mitech II Żywiec 2:7
  • Unia Opole – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  KKS Zabrze 6 14 4 2 0 12-3
2.  SWD Wodzisław Śląski 6 13 4 1 1 18-8
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6 12 4 0 2 13-5
4.  Unia Opole 6 12 4 0 2 14-9
5.  Bielawianka Bielawa 6 11 3 2 1 32-12
6.  Orlik Jelenia Góra 7 10 3 1 3 12-15
7.  Jaskółki Chorzów 7 8 2 2 3 8-13
8.  Mitech II Żywiec 6 6 1 3 2 19-23
9.  AZS II Wrocław 6 5 1 2 3 8-13
10.  UKKS Istebna 5 3 1 0 4 4-21
11.  Plon Błotnica Strzelecka 7 1 0 1 6 9-27

 

II liga kobiet 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska

Kolejka 6 – 6-7 października

  • Lipno Stęszew – KKP Chełmża 3:1
  • WAP Włocławek – GSS Grodzisk Wielkopolski 1:0
  • Victoria Sianów – Olimpia II Szczecin 1:7
  • Pogoń Tczew – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5:4
  • Gwiazda Toruń – AP Kotwica Kołobrzeg 2:0
  • Biało-Zielone Gdańsk – Orzeł Wałcz 1:4

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  WAP Włocławek 6 16 5 1 0 20-1
2.  Pogoń Tczew 6 15 5 0 1 30-14
3.  Olimpia II Szczecin 6 13 4 1 1 18-7
4.  AP Kotwica Kołobrzeg 6 12 4 0 2 13-7
5.  KKP Chełmża 6 12 4 0 2 18-10
6.  Gwiazda Toruń 6 9 3 0 3 15-13
7.  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 6 9 3 0 3 15-14
8.  Lipno Stęszew 6 7 2 1 3 13-18
9.  Victoria Sianów 6 6 2 0 4 19-36
10.  GSS Grodzisk Wielkopolski 6 4 1 1 4 8-13
11.  Orzeł Wałcz 6 3 1 0 5 7-17
12.  Biało-Zielone Gdańsk 6 0 0 0 6 11-37