II liga kobiet 2018/2019, grupa: lubelska

Kolejka 4 – 15-16 września

  • Naprzód Sobolów – Sparta Daleszyce 0:2
  • Łysica Bodzentyn – Prądniczanka Kraków 1:0
  • LKS Wierzchowiska – Starówka Nowy Sącz 6:2
  • KSP Kielce – Resovia II Rzeszów 0:1
  • Potok Sitno – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:7
  • GKS Majdan Sieniawski – Widok Lublin 0:2

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Sparta Daleszyce 3 9 3 0 0 8-0
2.  UKS 3 Staszkówka Jelna 4 9 3 0 1 19-6
3.  Widok Lublin 4 9 3 0 1 8-4
4.  Resovia II Rzeszów 4 7 2 1 1 5-6
5.  LKS Wierzchowiska 4 7 2 1 1 10-10
6.  KSP Kielce 4 7 2 1 1 11-6
7.  Łysica Bodzentyn 4 6 2 0 2 5-5
8.  Prądniczanka Kraków 3 3 1 0 2 3-3
9.  Potok Sitno 3 2 0 2 1 3-9
10.  Naprzód Sobolów 3 1 0 1 2 1-5
11.  GKS Majdan Sieniawski 3 0 0 0 3 1-9
12.  Starówka Nowy Sącz 3 0 0 0 3 3-14

 

II liga kobiet 2018/2019, grupa: podlaska

Kolejka 4 – 15-16 września

  • AZS KU UW Warszawa – Ząbkovia Ząbki 2:3
  • Włókniarz Białystok – Olimp Loczki Wyszków 4:3
  • Wilga Garwolin – MOSiR Sieradz 0:5
  • GOSiRKi Piaseczno – Tygrys Huta Mińska 2:1
  • Victoria Bartoszyce – Akademia 2012 Suwałki 0:1
  • Stomil Olsztyn – Pogoń Zduńska Wola 3:0

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Ząbkovia Ząbki 4 12 4 0 0 19-3
2.  Stomil Olsztyn 4 12 4 0 0 14-1
3.  Włókniarz Białystok 4 9 3 0 1 7-6
4.  RESO Akademia 2012 Suwałki 4 9 3 0 1 10-8
6.  MOSiR Sieradz 4 9 3 0 1 10-2
5.  Loczki Wyszków 4 7 2 1 1 14-7
7.  AZS KU UW Warszawa 4 4 1 1 2 6-6
8.  Pogoń Zduńska Wola 4 3 1 0 3 5-10
9.  GOSiRKi Piaseczno 4 3 1 0 3 3-11
10.  Tygrys Huta Mińska 4 3 1 0 3 7-12
11.  Wilga Garwolin 4 0 0 0 4 2-13
12.  Victoria Bartoszyce 4 0 0 0 4 2-20

 

II liga kobiet 2018/2019, grupa: śląska

Kolejka 4 – 15-16 września

  • Bielawianka Bielawa – KKS Zabrze 0:2
  • AZS II Wrocław – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0
  • Unia Opole – SWD Wodzisław Śląski 4:1
  • KS Orlik Jelenia Góra – Jaskółki Chorzów 2:0
  • Plon Błotnica Strzelecka – UKS Istebna 0:2
  • Mitech II Żywiec – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Unia Opole 4 9 3 0 1 8-4
2.  KKS Zabrze 4 8 2 2 0 7-2
3.  Bielawianka Bielawa 4 7 2 1 1 18-11
4.  KS Orlik Jelenia Góra 4 7 2 1 1 9-8
5.  Jaskółki Chorzów 4 4 1 1 2 5-6
6.  AZS II Wrocław 3 4 1 1 1 5-7
7.  SWD Wodzisław Śląski 3 4 1 1 1 5-4
   UKKS Istebna 2 3 1 0 1 2-2
8.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 3 1 0 2 3-5
9.  Mitech II Żywiec 3 2 0 2 1 9-13
10.  Plon Błotnica Strzelecka 4 1 0 1 3 3-12

 

II liga kobiet 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska

Kolejka 3 – 15-16 września

  • Pogoń Tczew – WAP Włocławek 0:3
  • Olimpia II Szczecin – Gwiazda Toruń 4:3
  • Victoria Sianów – Biało-Zielone Gdańsk 10:5
  • KKP Chełmża – AP Kotwica Kołobrzeg 1:4
  • GSS Grodzisk Wielkopolski – Orzeł Wałcz 5:1
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Lipno Stęszew 4:2

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. re. por. bramki
1.  WAP Włocławek 3 9 3 0 0 15-0
2.  Olimpia II Szczecin 3 9 3 0 0 9-3
3.  AP Kotwica Kołobrzeg 3 6 2 0 1 7-3
4.  Pogoń Tczew 3 6 2 0 1 11-6
5.  Victoria Sianów 3 6 2 0 1 16-15
6.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 6 2 0 1 7-6
7.  KKP Chełmża 3 6 2 0 1 13-6
8.  GSS Grodzisk Wielkopolski 3 3 1 0 2 6-6
9.  Gwiazda Toruń 3 3 1 0 2 9-11
10.  Lipno Stęszew 3 0 0 0 3 6-14
11.  Orzeł Wałcz 3 0 0 0 3 2-11
12.  Biało-Zielone Gdańsk 3 0 0 0 3 6-26

 

Autor foto: Julia Kubuszewska