W grupie północnej lider KKP Bydgoszcz rozgromił u siebie Kotwicę Kórnik 8:1. Swoje aspiracje do gry w ekstralidze potwierdził również zespół Stomilanek, który w meczu na szczycie pokonał beniaminka Piastovię 2:1.
W grupie południowej wygrały zespoły prowadzące w lidze. Rekord pewnie pokonał ISD-AJD Częstochowa 3:0, Resovia pokonała Tarnovię 2:0, a Rolnik na wyjeździe wygrał z ROW Rybnik 3:2.

I liga kobiet 2018/2019, grupa: północna

Kolejka 5 – 15-16 września

  • Polonia Środa Wielkopolska – Akademia Piłkarska LG 3:2
  • Medyk II Konin – Unifreeze Górzno 1:0
  • KKP Stomilanki Olsztyn – Piastovia ZAP Piastów 2:1
  • KKP Bydgoszcz – Kotwica Kórnik 8:1
  • KS Raszyn – UKS SMS II Łódź 0:3
  • MUKS Praga Warszawa- Sztorm Gdańsk, 4 października, g.17:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  KKP Bydgoszcz 5 15 5 0 0 21-2
2.  UKS SMS II Łódź 5 12 4 0 1 12-6
3.  KKP Stomil Olsztyn 5 12 4 0 1 17-6
4.  Piastovia Piastów 5 10 3 1 1 19-10
5.  Polonia Środa Wielkopolska 5 9 3 0 2 14-12
6.  Lechia Gdańsk 4 7 2 1 1 13-8
7.  Medyk II Konin 5 7 2 1 2 4-6
8.  Unifreeze Górzno 5 4 1 1 3 5-9
9.  Praga Warszawa 4 4 1 1 2 7-7
10.  KS Raszyn 5 1 0 1 4 5-14
11.  Kotwica Kórnik 4 0 0 0 4 8-22
12.  Sztorm Gdańsk 4 0 0 0 4 1-24

 

I liga kobiet 2018/2019, grupa: południowa

Kolejka 5 – 15-16 września

  • Sportowa Czwórka Radom – Wanda Karków 3:1
  • Resovia Rzeszów – Tarnovia Tarnów 2:0
  • ROW Rybnik – Rolnik B.Głogówek 2:3
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Respekt Myślenice 0:1
  • Rekord Bielsko-Biała – ISD-AJD Częstochowa 3:0
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty zw. rem. por. bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 5 13 4 1 0 11-1
2.  Resovia Rzeszów 5 13 4 1 0 11-4
3.  Rolnik B.Głogówek 5 12 4 0 1 11-7
4.  Sportowa Czwórka Radom 5 9 3 0 2 11-8
5.  Wanda Kraków 5 7 2 1 2 8-7
6.  ROW Rybnik 4 6 2 0 2 8-8
7.  ISD-AJD Częstochowa 3 4 1 1 1 3-5
8.  Tarnovia Tarnów 5 4 1 1 3 7-10
9.  Rysy Bukowina Tatrzańska 5 4 1 1 3 11-11
10.  Respekt Myślenice 4 3 1 0 3 3-6
11.  Sokół Kolbuszowa Dolna 5 3 0 3 2 4-9
12. DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 5 1 0 1 4 6-18