W dniach 9-12 sierpnia 2018 r. w Kołobrzegu odbędą się Mistrzostwa Polski kobiet w beach soccerze. Zawodniczki będą rywalizować w 4 grupach. Faworytkami Mistrzostw są Lady Grembach EE Łódź i AZS UAM Poznań.

Grupa A

  • AZS UAM Poznań I
  • Orzeł Łódź
  • Akademia Sportu Świątniki Górne
  • Pogoń Tczew

Grupa B

  • Lady Grembach EE Łódź
  • UKS Sparta Daleszyce
  • SAN AZS Łódź
  • Football Academy SGH Warszawa

Grupa C

  • Red Devils Ladies Chojnice
  • ISD – AJD Częstochowa
  • Gwiazda Toruń
  • KSS Kotwica Kórnik

Grupa D

  • MUKS Grupa Expert Sokół Kolbuszowa Dolna
  • KS Zamłynie ZA Kombud S.A.
  • AP Kotwica Kołobrzeg

Terminarz MP

Czwartek 9 sierpnia 2018

  • 09:30 : AZS UAM Poznań I – Orzeł Łódź
  • 09:30 : Lady Grembach EE Łódź – UKS Sparta Daleszyce
  • 10:10 : AS Świątniki Górne – Pogoń Tczew
  • 10:10 : SAN AZS Łódź – FA SGH Warszawa
  • 10:50 : Red Devils Ladies Chojnice – ISD-AJD Częstochowa
  • 11:40 : Gwiazda Toruń – KSS Kotwica Kórnik
  • 12:20 : MUKS Sokół Kolbuszowa – AP Kotwica Kołobrzeg
  • 17:00 : AZS UAM Poznań I – AS Świątniki Górne
  • 17:00 : Lady Grembach EE Łódź – SAN AZS Łódź
  • 17:40 : Orzeł Łódź – Pogoń Tczew
  • 17:40 : UKS Sparta Daleszyce – FA SGH Warszawa
  • 18:20 : Red Devils Ladies Chojnice – Gwiazda Toruń
  • 18:20 : MUKS Sokół Kolbuszowa – KS Zamłynie ZA Kombud S.A.
  • 19:00 : ISD-AJD Częstochowa – KSS Kotwica Kórnik

Piątek 10 sierpnia 2018

  • 12:00 : Pogoń Tczew – AZS UAM Poznań
  • 12:40 : Orzeł Łódź – AS Świątniki Górne
  • 13:20 : FA SGH Warszawa – Lady Grembach EE Łódź
  • 14:00 : UKS Sparta Daleszyce – SAN AZS Łódź
  • 14:40 : KSS Kotwica Kórnik – Red Devils Ladies Chojnice
  • 15:20 : ISD-AJD Częstochowa – Gwiazda Toruń
  • 14:40 : AP Kotwica Kołobrzeg – KS Zamłynie ZA Kombud S.A

Sobota 11 sierpnia 2018

  • 08:00 – mecz o miejsce 5-8 K
  • 08:40 – mecz o miejsce 5-8 K
  • 09:20 – mecz o miejsce 9-12
  • 09:20 – półfinał
  • 10:00 – mecz o miejsca 9-12
  • 10:00 – półfinał
  • 17:00 – mecz o 11 miejsce
  • 17:40 – mecz o 9 miejsce
  • 18:20 – mecz o 7 miejsce
  • 19:00 – mecz o 5 miejsce
  • 13:00 – mecz o 3 miejsce
  • 13:40 – FINAŁ