21.05.2017 r., III liga, grupa łódzka
Wojownik Skierniewice – Pogoń Zduńska Wola 1:6 (0:2)
bramki: 0:1 – Justyna Kubik 12′, 0:2 – Martyna Szymczak 37′, 1:2 – Julia Dyśkowska 47′, 1:3 – Marta Grzelak 49′, 1:4 – Justyna Kubik 59′, 1:5 – Justyna Kubik 66′, 1:6 – Weronika Góra 80’+3
żółta kartka: Beata Chrzanowska (Wojownik)

skład Wojownik Skierniewice: Agnieszka Mielczarek – Marta Tręboszka, Justyna Tomczyk, Julia Reczulska, Łucja Błaszczyk, Natalia Frączek, Paulina Rosa, Patrycja Sikora, Roksana Zwolińska, Julia Dyśkowska, Beata Chrzanowska
Trener drużyny: Robert Dobczyk

skład Pogoń Zduńska Wola: Beata Rogowska – Julia Szymczak, Ewelina Niciak (73′ Olga Kopeć), Michalina Sutowicz (65′ Zuzanna Naumowicz)- Paulina Koryń, Klaudia Łoboda (60′ Martyna Kowalska), Julita Augustyniak (41′ Justyna Kapuściak), Marta Grzelak (60′ Patrycja Okoń) , Weronika Góra – Martyna Szymczak, Justyna Kubik (66′ Kinga Deredas)
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

Relacja z meczu: „Mecz pomiędzy pierwszą i trzecią drużyną w tabeli był bardzo ciekawym widowiskiem. Już w 4 minucie meczu gospodynie mogły objąć prowadzenie po rzucie wolnym z 20 metrów wykonywanym przez Paulinę Rosa. Piłka po jej strzale odbiła się od słupka bramki gości i wyszła w pole. Odpowiedź zespołu Pogoni nastąpiła w 12 minucie, kiedy po składnej akcji Klaudii Łobody i Weroniki Góra piłka trafiła w pole karne do Justyny Kubik, która ze stoickim spokojem zdobyła pierwsza bramkę w tym meczu. W 18 minucie po podaniu Klaudii Łoboda w sytuacji sam na sam z bramkarką Wojownika znalazła się Martyna Szymczak, lecz po jej strzale piłka przeleciała nad bramkarką i minimalnie minęła poprzeczkę bramki gospodarzy. W 28 minucie po podaniu Martyny Szymczak do piłki dobiegła Justyna Kubik, która mijając bramkarkę Wojownika została sfaulowana, jednak sędzia meczu nie zdecydował się podyktować ewidentnej „jedenastki”. W 37 minucie po mocno bitym rzucie rożnym przez Martę Grzelak piłka trafia do Martyny Szymczak, która z bliska podwyższyła wynik meczu. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej odsłonie meczu nieoczekiwanie bramkę w 47 minucie zdobyły ambitnie grające gospodynie. Po błędzie w defensywie zawodniczek Pogoni piłkę otrzymała Julia Dyśkowska i pewnym strzałem obok wybiegającej Beaty Rogowskiej zdobyła kontaktową bramkę. Jednak odpowiedź zespołu Pogoni była natychmiastowa. Dwie minuty później po perfekcyjnym wykonaniu „krótkiego” rzutu rożnego pomiędzy Weroniką Góra i Martą Grzelak, ta druga kapitalnym strzałem z boku pola karnego lewą nogą w samo okienko bramki bronionej przez Agnieszkę Mielczarek podwyższyła wynik meczu na 3:1. Ta stracona bramka podcięła skrzydła gospodyniom, a rozwiązała worek z bramkami drużynie Pogoni. W 59 minucie  w sytuacji sam na sam znalazła się Martyna Szymczak, lecz jej strzał zdołała odbić bramkarka Wojownika, ale dobitka nadbiegającej Justyny Kubik była bezbłędna. Ta sama zawodniczka ustrzeliła hattricka w tym meczu w 66 minucie, kiedy po dograniu piłki od Weroniki Góra z bliska pokonała bramkarkę gospodarzy. W ostatnich dziesięciu minutach dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystała Justyna Kapuściak przegrywając pojedynki z bramkarką Wojownika. Wynik meczu ustaliła w doliczonym czasie gry Weronika Góra wykorzystując podanie od Patrycji Okoń”.

Następny mecz ligowy zespół Pogoni rozegra w niedzielę 28 maja o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z drużyną MKS Expom Krośniewianka Krośniewice.