2.10.2016 r., III liga kobiet 2016/2017, grupa: lubelska
MKS Sybilla Puławy – LKS Wierzchowiska 1:7 (0:2)
bramki: Judyta Wardzińska (43′) – Katarzyna Goś (11′), Aleksandra Jankowska (27′), Natalia Szczygieł (50′), Weronika Fabian (56′, 66′, 68′), Maja Dąbrowska (72′)

Po raz kolejny piłkarki MKS Sybilla Puławy musiały oddać 3 punkty. Tym razem uległy zespołowi LKS Wierzchowiska, który trafił do puławskiej bramki aż 7 razy. Już w 8 minucie piłkarki gości miały okazję do strzelenia gola, ale grająca z numerem 7 Aleksandra Jankowska nie trafia w światło bramki będąc sam na sam z golkiperką Puław. 16 minuta po zagraniu z rzutu rożnego grająca z numerem 11 Katarzyna Goś strzela gola. W 27 minucie Jankowska ponownie strzela i tym razem umieszcza piłkę w siatce. Piłkarki Sybilli cały czas próbowały wypracować sytuację do oddania strzału, w 38 minucie stworzyły dogodną sytuację, ale zbyt długo czekająca na oddanie strzału napastniczka gospodarzy nie wykorzystuje sytuacji. Do przerwy goście prowadzą 2:0.
Drugą połowę spotkania gospodarze zaczynają od strzelenia kontaktowego i jedynego gola, piłkę w bramce gości umieszcza strzelając głową Judyta Wardzińska. W całym meczu widać było przewagę gości. Szybkie podania i wypracowane akcje przyniosły kolejne bramki dla gości.

Fotki z meczu:

Autor foto: Marcin Szeląg