Liderki z Bydgoszczy zgarniają kolejne punkty.

Po ciekawym meczu w Środzie Wielkopolskiej, podopieczne Adama Górala wygrywają kolejny mecz i mało prawdopodobne, aby ktoś im przeszkodził w awansie do Ekstraligi.

Pierwsza połowa meczu z Polonią bardzo wyrównana, jednak gospodynie jako pierwsze zdobywają bramkę, po zamieszaniu pod bramką Urbańskiej, Ładniak zdobywa gola. Do przerwy 1:0 dla Polonii Środa.

Po przerwie piłkarki z Bydgoszczy ostro ruszyły na bramkę Magoń. Tego dnia Natalia Makowska miała swój dzień, była tam gdzie być powinna czyli dobijała to co koleżankom nie wychodziło.

Najbliższy ligowy mecz KKP Bydgoszcz rozegra z piłkarkami z Olsztyna. To będzie raczej jedynie przypieczętowanie awansu.

Polonia Środa Wielkopolska – KKP Bydgoszcz  1:3(1:0)

Bramki : 23′ Ładniak – 60, 68, 88′ Makowska

Żółte kartki : Stępień, Andrzejewska, Raczkowska, Makowska ( KKP Bydgoszcz)

Obsada sędziowska : Kinga Damps, Anna Masztalerz, Olga Pietrzykowska

Polonia : Magoń, Ładniak, Hyży, Nowak, Ratajczak, Szafran, Fronczak (90′ Lehmann) Wojtecka (90′ Forszpaniak) Szukalska (70′ Kulig) Mikołajczak (80 ‚ Nowakowska) Cicha (88’ Nowicka)

KKP : Urbańska, Wierzbowska, Lewandowska, Węglarz (46′ Smolińska), Andrzejewska, Raczkowska, Vilkofsky, Gugała (46′ Siwicka), Sobczyk, Stępień (89′ Zielińska), Makowska.