Klasyfikację strzelczyń w sezonie MLJM U16 2017/2018 zdecydowanie wygrała Kinga Kozak z Medyka Konin. Kinga strzeliła, aż 22 bramki pokonując bramkarki 9 z 10 rywali. Nie strzeliła bramki tylko Ostrovii 1909 ale w tym meczu nie zagrała.
W zeszły sezonie Kinga Kozak skończyła rozgrywki z dorobkiem 9 bramek, co dało jej 9 miejsce. Na drugim miejscu w sezonie uplasowała się Patrycja Łach z Resovii Rzeszów z dorobkiem 15 bramek w 8 meczach. Na trzecim miejscu sezon 2017/2018 zakończyła Paulina Tomasiak z UKS 3 Staszówka Jelna z dorobkiem 14 bramek w 7 meczach. W zeszłym sezonie Paulina strzeliła 10 bramek, co dało jej 7 miejsce.
W sumie sklasyfikowano 207 zawodniczek w tym 8 piłkarek, które strzeliły bramki samobójcze.

Pełna klasyfikacja strzelczyń:

miejsce Imie i Nazwisko klub RAZEM
1 Kinga Kozak Medyk Konin 22
2 Patrycja Łach Resovia Rzeszów  15
3 Paulina Tomasiak UKS 3 Staszkówka Jelna 14
4 Natalia Rohn UKS Orzeł Wałcz 13
5-6 Amelia Chmura LUKS Sportowa Czwórka Radom 12
5-6 Daria Nowak Medyk Konin 12
7-10 Paulina Oleksiak UKS SMS Łódź 11
7-10 Anna Kodym UKS Ząbkovia Ząbki 11
7-10 Julia Krzyżok TS ROW Rybnik 11
7-10 Magdalena Lisowska KSP Kielce 11
11 Roksana Gulec KS SWD  Wodzisław Śląski 10
12-14 Katarzyna Kałużna UKS SMS Łódź 9
12-14 Zuzanna Golińska MUKS Praga Warszawa 9
12-14 Klara Karoń LUKS Sportowa Czwórka Radom 9
15-17 Patrycja Marcinkowska UKS SMS Łódź 8
15-17 Kamila Wielińska Medyk Konin 8
15-17 Karina Kosiarska ŁYSICA Bodzentyn 8
18-27 Agnieszka Glinka UKS SMS Łódź 7
18-27 Wanessa Jużecka Resovia Rzeszów 7
18-27 Patrycja Kozarzewska UKS Ząbkovia Ząbki 7
18-27 Zofia Buszewska Medyk Konin 7
18-27 Anna Konkol TS ROW Rybnik 7
18-27 Gabriela Grzybowska UKS SMS Łódź 7
18-27 Natalia Leśniewska TKKF Stilon Gorzów 7
18-27 Patrycja Ziemba MUKS 11 Zielona Góra 7
18-27 Julia Godyń Bronowianka Kraków 7
18-27 Patrycja Jednacz Sokół Kolbuszowa Dolna 7
28-36 Marta Filipowicz UKS Orzeł Wałcz 6
28-36 Maria Wrzesińska UKS Ząbkovia Ząbki 6
28-36 Dominika Dębska MUKS Praga Warszawa 6
28-36 Natalia Antos Resovia Rzeszów 6
28-36 Marta Miś TS ROW Rybnik 6
28-36 Katja Skupień KS SWD  Wodzisław Śląski 6
28-36 Malwina Szcześniak MKS Olimpia Szczecin 6
28-36 Nikola Kuta AZS Wrocław 6
28-36 Roksana Kryspin KS SWD  Wodzisław Śląski 6
37-42 Marta Kazanecka Unia Lublin 5
37-42 Gabriela Walczak Medyk Konin 5
37-42 Julia Grządkowska UKS Ząbkovia Ząbki 5
37-42 Wiktoria Orłowska MUKS Praga Warszawa 5
37-42 Karolina Gec Bronowianka Kraków 5
37-42 Julia Piętakiewicz Polonia Tychy 5
43-53 Emilia Kozieł UKS Ząbkovia Ząbki 4
43-53 Nikola Dębińska Unia Lublin 4
43-53 Aleksandra Dudziak Medyk Konin 4
43-53 Nadia Krezyman UKS SMS Łódź 4
43-53 Aleksandra Przelicka MKS Olimpia Szczecin 4
43-53 Maria Grenda ASTORIA SZCZERCÓW 4
43-53 Wiktoria Skibowska KSP Kielce 4
43-53 Dominika Cichowska KKP Stomilanki Olsztyn 4
43-53 Karolina Czyż UKS Mazovia Grodzisk Maz. 4
43-53 Barbara Masapust ASTORIA SZCZERCÓW 4
43-53 Ida Czyżykowska KS Unifreeze Górzno 4
54-85 Alicja Sokołowska UKS SMS Łódź 3
54-85 Alicja Dańko Resovia Rzeszów 3
54-85 Julia Kwiatosz Unia Lublin 3
54-85 Marta Krukowska MUKS Praga Warszawa 3
54-85 Karolina Wilowska Resovia Rzeszów 3
54-85 Patrycja Czuj UKS SMS Łódź 3
54-85 Maja Krótki TS ROW Rybnik 3
54-85 Agnieszka Krzyżok TS ROW Rybnik 3
54-85 Justyna Sowa UKS Ząbkovia Ząbki 3
54-85 Marta Syta MUKS Praga Warszawa 3
54-85 Milena Prochowska UKS Ząbkovia Ząbki 3
54-85 Gabriela Fluder Resovia Rzeszów 3
54-85 Anna Sadło UKS Orzeł Wałcz 3
54-85 Martyna Guzik TS ROW Rybnik 3
54-85 Paulina Wołczyńska LUKS Sportowa Czwórka Radom 3
54-85 Justyna Wilczek Granit Bychawa 3
54-85 Wiktoria Lipiejko MKS Olimpia Szczecin 3
54-85 Urszula Onoszko Włókniarz Białystok 3
54-85 Julita Mazurkiewicz LUKS Sportowa Czwórka Radom 3
54-85 Julia Mularczyk KS Ślęza Wrocław 3
54-85 Julia Fryczek UKS 3 Staszkówka Jelna 3
54-85 Paulina Pompa AZS Wrocław 3
54-85 Marcelina Drej KSP Kielce 3
54-85 Jolanta Gąsior UKS 3 Staszkówka Jelna 3
54-85 Julia Gryś ASTORIA SZCZERCÓW 3
54-85 Julia Lasota Włókniarz Białystok 3
54-85 Wiktoria Starosz UKS Mazovia Grodzisk Maz. 3
54-85 Joanna Krzyżanowska UKS Mazovia Grodzisk Maz. 3
54-85 Wiktoria Sączawa Sokół Kolbuszowa Dolna 3
86-126 Marta Kamińska TS ROW Rybnik 2
86-126 Zieniewicz UKS SMS Łódź 2
86-126 Alicja Galicka UKS SMS Łódź 2
86-126 Izabela Piwnicka Unia Lublin 2
86-126 Żaneta Dziorek Resovia Rzeszów 2
86-126 Wiktoria Szubert UKS SMS Łódź 2
86-126 Kaja Franaszczyk Unia Lublin 2
86-126 Alicja Bijak Unia Lublin 2
86-126 Anna Furmaniak MUKS Praga Warszawa 2
86-126 Dominika Ducal MUKS Praga Warszawa 2
86-126 Magdalena Nizińska UKS Ząbkovia Ząbki 2
86-126 Zofia Giętkowska MUKS Praga Warszawa 2
86-126 Paulina Piksa UKS 3 Staszkówka Jelna 2
86-126 Zuzanna Urban Ostrovia 1909 2
86-126 Julia Muszyńska ASTORIA SZCZERCÓW 2
86-126 Oliwia Czarnecka AS Stomil Olsztyn 2
86-126 Kamila Stromska Sztorm AWFiS Gdańsk 2
86-126 Nikola Michalska TKKF Stilon Gorzów 2
86-126 Wiktoria Malinowska UKS Mazovia Grodzisk Maz. 2
86-126 Michalina Koza UKS Mazovia Grodzisk Maz. 2
86-126 Alicja Czarnecka UKS SAP Brzeg 2
86-126 Wiktoria Sprawka Granit Bychawa 2
86-126 Alicja Wendt Sztorm AWFiS Gdańsk 2
86-126 Oliwia Korba Granit Bychawa 2
86-126 Martyna Duchnowska Włókniarz Białystok 2
86-126 Wiktoria Tyza KS Ślęza Wrocław 2
86-126 Patrycja Piotrowska KS Ślęza Wrocław 2
86-126 Małgorzata Potocka KSP Kielce 2
86-126 Oliwia Wilczewska KKP Stomilanki Olsztyn 2
86-126 Amelia Dryja KSP Kielce 2
86-126 Aleksandra Kucharska KS Ślęza Wrocław 2
86-126 Martyna Buś AZS Wrocław 2
86-126 Maja Kozłowska KS Unifreeze Górzno 2
86-126 Zuzanna Prasał KS Unifreeze Górzno 2
86-126 Patrycja Kielesz Polonia Tychy 2
86-126 Natalia Janus Bronowianka Kraków 2
86-126 Dominika Kawińska LUKS Sportowa Czwórka Radom 2
86-126 Klaudia Lenard AS Stomil Olsztyn 2
86-126 Marta Grochowska KS Unifreeze Górzno 2
86-126 Emilia Gawrzoł Sokół Kolbuszowa Dolna 2
86-126 Wiktoria Kitrys Sokół Kolbuszowa Dolna 2
127-207 Maria Jakubowska Medyk Konin 1
127-207 Wiktoria Łepska Medyk Konin 1
127-207 Oliwia Szałaj Resovia Rzeszów 1
127-207 Zuzanna Zabel UKS Orzeł Wałcz 1
127-207 Klaudia Wojtkowiak UKS SMS Łódź 1
127-207 Dominika Warchałowska Unia Lublin 1
127-207 Weronika Sobczyszczak Unia Lublin 1
127-207 Patrycja Wójtowicz Unia Lublin 1
127-207 Patrycja Sieńko Unia Lublin 1
127-207 Nikola Radzimowska Unia Lublin 1
127-207 Magdalena Marszał Resovia Rzeszów 1
127-207 Michalina Goc TS ROW Rybnik 1
127-207 Klaudia Urna Medyk Konin 1
127-207 Julia Biesiada UKS Ząbkovia Ząbki 1
127-207 Adrianna Krawczyk UKS Ząbkovia Ząbki 1
127-207 Daria Sokołowska MUKS Praga Warszawa 1
127-207 Natalia Sokół TS ROW Rybnik 1
127-207 Katarzyna Kubik TS ROW Rybnik 1
127-207 Maria Warowny MUKS Praga Warszawa 1
127-207 Oliwia Domin Resovia Rzeszów 1
127-207 Gabriela Marciszewska Medyk Konin 1
127-207 Maja Grzybowska UKS Ząbkovia Ząbki 1
127-207 Martyna Odolczyk UKS Orzeł Wałcz 1
127-207 Dominika Kozińska UKS Orzeł Wałcz 1
127-207 Aleksandra Cygan UKS 3 Staszkówka Jelna 1
127-207 Maria Olszewik AS Stomil Olsztyn 1
127-207 Julia Pawlak KS Ślęza Wrocław 1
127-207 Natalia Jędrzejewska TKKF Stilon Gorzów 1
127-207 Angelika Hejnowska MKS Olimpia Szczecin 1
127-207 Laura Witkowska MKS Olimpia Szczecin 1
127-207 Kinga Slisewska Sztorm AWFiS Gdańsk 1
127-207 Sandra Marszałek Sztorm AWFiS Gdańsk 1
127-207 Maja Szydełko TKKF Stilon Gorzów 1
127-207 Julia Krewsun UKS SAP Brzeg 1
127-207 Natalia Jóźwiak MKS Olimpia Szczecin 1
127-207 Maria Gościniak Ostrovia 1909 1
127-207 Amelia Goplarek Ostrovia 1909 1
127-207 Weronika Iwińska AZS PWSZ Konin 1
127-207 Julia Kołodziejska KS Unifreeze Górzno 1
127-207 Alicja Respond KS Ślęza Wrocław 1
127-207 Klaudia Kowalska AZS PWSZ Konin 1
127-207 Julia Żukiel MUKS 11 Zielona Góra 1
127-207 Natalia Żakiewicz KS Unifreeze Górzno 1
127-207 Amelia Cwalińska AS Stomil Olsztyn 1
127-207 Karolina Szóstko Włókniarz Białystok 1
127-207 Paulina Herzog KS SWD  Wodzisław Śląski 1
127-207 Zuzanna Frączkiewicz KS Ślęza Wrocław 1
127-207 Julia Nogała ASTORIA SZCZERCÓW 1
127-207 Kornelia Krawczyńska AZS PWSZ Konin 1
127-207 Maja Al-koubaisy AZS PWSZ Konin 1
127-207 Zuzanna Orawska Polonia Tychy 1
127-207 Luiza Kozielska Polonia Tychy 1
127-207 Marcelina Drej KSP Kielce 1
127-207 Zuzanna Biernacka Bronowianka Kraków 1
127-207 Anna Zelek Bronowianka Kraków 1
127-207 Julia Siostrzonek Bronowianka Kraków 1
127-207 Agnieszka Ogarek Bronowianka Kraków 1
127-207 Paulina Sokulska UKS 3 Staszkówka Jelna 1
127-207 Zuzanna Mędoń UKS 3 Staszkówka Jelna 1
127-207 Zuzanna Szewczyk ŁYSICA Bodzentyn 1
127-207 Julia Matysek ŁYSICA Bodzentyn 1
127-207 Dorota Jankowiak MUKS 11 Zielona Góra 1
127-207 Monika Boguszewska Włókniarz Białystok 1
127-207 Wiktoria Ciszewska Polonia Tychy 1
127-207 Oliwia Szewczyk AZS Wrocław 1
127-207 Nikola Góra ASTORIA SZCZERCÓW 1
127-207 Nikola Kiereś ASTORIA SZCZERCÓW 1
127-207 Katarzyna Jaszek KS SWD  Wodzisław Śląski 1
127-207 Katarzyna Psota KS SWD  Wodzisław Śląski 1
127-207 Julia Stobierska Sokół Kolbuszowa Dolna 1
127-207 Natalia Pitner Sokół Kolbuszowa Dolna 1
127-207 Ewelina Piórkowska UKS SMS Łódź 1
127-207 Natalia Wizjan (samobójcza) UKS Orzeł Wałcz 1
127-207 Kamila Krzpiot (samobójcza) Granit Bychawa 1
127-207 Julia Bukieda (samobójcza) UKS SAP Brzeg 1
127-207 Aleksandra Dziedzic (samobójcza) UKS SAP Brzeg 1
127-207 Emilia Tanikowska (samobójcza) Granit Bychawa 1
127-207 Klaudia Kukuła (samobójcza) Ostrovia 1909 1
127-207 Klaudia Rudnik (samobójcza) MUKS 11 Zielona Góra 1
127-207 Wiktoria Kujawińska (samobójcza) MUKS 11 Zielona Góra 1