W meczu III kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej piłkarki Strażaka Przechowo uległy drużynie Juventus Women Toruń 1:5 (1:1). Spotkanie rozpoczęło się od spokojnej gry obu zespołów. Składne akcje, przełożyły się na sytuację podbramkowe, jednak do 18 minuty na tablicy wyników było 0:0. W 19 minucie na prowadzenie wyszły przyjezdne piłkarki, a akcje prawą stroną boiska zakończyła Klaudia Grodzicka. Gospodynie odpowiedziały 2 minuty później za sprawą Darii Licy, która otrzymała podanie od Martyny Kwaśniewskiej i umieściła piłkę w siatce. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć już w pierwszej części gry rezultat ustalić mogła drużyna z Torunia. Druga część spotkania nie do końca rozpoczęła się po myśli zawodniczek Strażaka Przechowo, które szybko bo już w 47 minucie straciły drugą bramkę (Klaudia Grodzicka). Podrażniony lider z Torunia, chcąc podwyższyć prowadzenie napierał na rywalki co przełożyło się na kolejne trafienia. W 59 minucie piłkę do siatki posłała Marta Muszyńska, zaś w 69 minucie ponownie Klaudia Grodzicka, kompletując tym samym hat-tricka. Pięć minut później wynik ustaliła Natalia Gabryszewska i Strażak ponownie musiał uznać wyższość rywalek. Warto zaznaczyć, że kolejne zawodniczki zaliczyły oficjalne debiuty w trykocie Strażaka. Na boisku poraz pierwszy zaprezentowała się Julia Jaśniewska, Wiktoria Delatowska oraz Zofia Delatowska. Tą ostatnią zgromadzeni kibice mogli na boisku oglądać już od pierwszych minut, gdyż znalazła się w wyjściowej jedenastce zespołu. Kolejne spotkanie piłkarki Strażaka Przechowo rozegrają w Inowrocławiu, tam w niedzielę, 4 października o godz. 16.30 zmierzą się z miejscową drużyną IKKP.

27.09.2020, Świecie, IV liga, 3 kolejka
Strażaka Przechowo – Juwentus Women Toruń 1:5 (1:1)
bramki:
0:1 Klaudia Grodzicka 19’, 1:1 Daria Lica 21’, 1:2 Klaudia Grodzicka 47’, 1:3 Marta Muszyńska 59’, 1:4 Klaudia Grodzicka 69’, 1:5 Natalia Gabryszewska 74’

Skład Strażaka: Marcelina Mikołajczyk (85’ Kamila Popek), Aleksandra Zubała, Wiktoria Głuszko (72’ Oliwia Konieczna), Paulina Karczewska, Oliwia Rogalska (80’ Wiktoria Delatowska), Barbara Siuda, Marta Czubkowska, Zofia Delatowska (65’ Julia Jaśniewska), Daria Lica (65’ Oliwia Rzepnicka), Monika Gregorczyk, Martyna Kwaśniewska