Sezon 2020/2021 w IV lidze kujawsko-pomorskiej rozpoczęły piłkarki Strażaka Przechowo, które w I kolejce gościły drużynę Jedynki Aleksandrów Kujawski. Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando gospodyń czego dowodem były szybko strzelone dwie bramki. Pierwszą z nich w 9 minucie zdobyła Julia Ciesielska, która sprytnym uderzeniem z kilku metrów dała prowadzenie swojej drużynie. Kilka minut później, w 16 minucie do rzutu wolnego podeszła szesnastoletnia Wiktoria Głuszko, która uderzeniem z 20 metrów zdobyła swoją pierwszą historyczną bramkę w barwach Strażaka. Do przerwy wynik się nie zmienił, jednak obie drużyny mogły w tej części zdobyć jeszcze bramki. W 45 minucie rzutu karnego po zagraniu ręką nie wykorzystała Aleksandra Zubała, która przestrzeliła bramkę Jedynki, zaś przyjezdne szukały goli po uderzeniach z dystansu. Na posterunku za każdym razem znalazła się dobrze ustawiona bramkarka Strażaka Marcelina Mikołajczyk, która skutecznie broniła swój zespół przed stratą bramki. Druga odsłona spotkania to ciąg dalszy dominacji Przechowianek. Prowadzenie gry, składne akcje zespołu przełożyły się na kolejne trafienia. W 69 minucie na swoje konto kolejne trafienie dopisała Ciesielska wykorzystując rzut wolny. Kilka minut później, bo w 75 minucie wynik podwyższyła Weronika Pituła zdobywając czwarte trafienie dla Strażaka Przechowo. W 80 minucie na czystej pozycji znalazła się Paulina Karczewska, która bez żadnych problemów pokonała bramkarkę z Aleksandrowa, a w 85 minucie wynik ustaliła ponownie Pituła zaliczając szóste, dość kurozjane trafienie z około 30-tego metra.

Po pierwszej kolejce Strażak zajmuje 2 miejsce, a wyprzedza go drużyna z Torunia, która zaliczyła w ten weekend o dwa trafienia więcej. Kolejne spotkanie Strażak rozegra w niedzielę, 20 września o godz. 15.00. W wyjazdowym spotkaniu zmierzy się z drużyną KKP Chełmża.

12.09.2020, Świecie, IV liga, 1 kolejka
Strażaka Przechowo – Jedynka Aleksandrów Kujawski 6:0 (2:0)
bramki:
1:0 Julia Ciesielska 9’, 2:0 Wiktoria Głuszko 16’, 3:0 Julia Ciesielska 69’, 4:0 Weronika Pituła 75’, 5:0 Paulina Karczewska 80’, 6:0 Weronika Pituła 85’

Skład Strażaka: Marcelina Mikołajczyk (84’ Kamila Popek), Aleksandra Zubała, Paulina Karczewska, Wiktoria Głuszko (23’ Julia Wieprzowska), Oliwia Rogalska (65’ Weronika Pituła), Barbara Siuda, Marta Czubkowska, Oliwia Konieczna, Daria Zawiszewska (68’ Monika Gregorczyk), Julia Ciesielska (71’ Oliwia Rzepnicka), Martyna Kwaśniewska