IV liga, grupa: dolnośląska

Po 4 niepełnych kolejkach w rywalizacji 9 zespołów na prowadzeniu jest zespół Chrobry Głogów z dorobkiem 10 punktów. Za plecami Chrobrego z 9 punktami znajdują się rezerwy Ślęzy Wrocław. Na następnych miejsca jest UKS Bierutów oraz Kolektyw Radwanice z dorobkiem po 6 punktów.

——————————————-

IV liga, grupa: kujawsko-pomorska

W tej grupie rywalizuje 7 zespołów. Po 6 niepełnych kolejkach na prowadzeniu są kandydaci do awansu Juventus Women Toruń  i KKP Chełmża z dorobkiem po 15 puntami. W najbliższy weekend wymienione zespoły spotkają się w bezpośrednim meczu.

——————————————-

IV liga, grupa: lubelska

O awans walczy 8 zespołów. Po 7 niepełnych kolejkach zdecydowanym liderem jest MOSIR Lubartów z dorobkiem 21 punktów. Na kolejnych miejscach znajdują się AZS PSW Biała Podlaska z 15 punktami i Unia II Lublin z 12 punktami.

——————————————-

IV liga, grupa: lubusko-zachodniopomorska

W grupie połączonych dwóch województw rywalizują 4 zespoły. W tej grupie rozegrano wszystkie zaplanowane spotkania. Liderem z kompletem 4 wygranych jest zespół rezerw Olimpii Szczecin. Drugi zespół w tabeli Budowlani Lubsko ma tych punktów 4.

——————————————-

IV liga, grupa: łódzka

W woj. łódzkim rywalizuje 7 zespołów. Po 7 niepełnych kolejkach liderem z kompletem wyników jest Włókniarz Konstantynów Łódzki z dorobkiem 18 punktów. Wiceliderem jest Zawisza Rzgów z 10 punktami.

——————————————–

IV liga, grupa: małopolska

W tej grupie rywalizuje 10 zespołów. Na prowadzeniu po 8 niepełnych kolejkach jest faworyt Football Success Academy Kraków z dorobkiem 19 punktów. Za plecami FSA są trzy zespoły mające apetyt na awans: Prądniczanka II Kraków, Olimpia Osieczany i Bronowianka Kraków. Wszystkie wymieniony zespołu mają po 15 punktów.

——————————————–

IV liga, grupa: mazowiecka

Na Mazowszu liderem po 8 niepełnych kolejkach jest zespół Legia Soccer Schools Warszawa z 15 punktami. Za plecami Legii aktualnie znajdują się rezerwy KS Raszyn z 13 punktami. Dodajmy, iż z bezpośrednim meczu KS II Raszyn wygrał z Legią 6:2.

——————————————–

IV liga, grupa: opolska

Po 5 niepełnych kolejkach w rywalizacji 7 zespołów liderem jest KKS Bogdańczowice z 10 punktami. Na miejscach 2-4 plasują się zespoły z 9 punktami: UKS SAP Brzeg, Rolnik II B.Głogówek i Plon II Błotnica Strzelecka.

——————————————–

IV liga, grupa: podkarpacka

W tej grupie o awans rywalizuje 7 zespołów, a liderem po 7 niepełnych kolejkach są rezerwy Resovii Rzeszów z 15 punktami. Na drugi miejscu jest Sanovia Lesko z 10 punktami.

——————————————–

IV liga, grupa: pomorska

Po 8 kolejkach i 1 odwołanym meczu liderem jest Pogoń II Tczew z dorobkiem 16 punktów. Na drugim miejscu jest zespół Chojniczanki Chojnice z 13 punktami.

——————————————–

IV liga, grupa: śląska I

W grupie I rywalizuje 7 zespołów. Liderem po 6 niepełnych kolejkach jest MKS Myszków z 18 punktami.

——————————————–

IV liga, grupa: śląska II

W grupie II rywalizuje 8 zespołów. Liderem po 7 niepełnych kolejkach jest Mitech Żywiec z 21 punktami.

——————————————-

IV liga, grupa: świętokrzyska

Ta grupa rozegrała 7 niepełnych kolejek, a liderem jest KSZO 1928 Ostrów Świętokrzyski z 13 punktami. Za plecami lidera są rezerwy KSP Kielce z 10 punktami.

——————————————-

IV liga, grupa: warmińsko-mazurska

W tej grupie rywalizują tylko 2 zespoły ! W rozegranym dwumeczu rezerwy Stomilanek Olsztyn dwukrotnie wygrały z ITS Jezioranki Iława 2:1 i 5:0.

——————————————-

IV liga, grupa: wielkopolska

Po 7 niepełnych kolejkach w rywalizacji 9 zespołów liderem jest AZS UAM II Poznań z dorobkiem 13 punktów.

 

Autor foto: Michał Kościelak