IV liga, grupa: dolnośląska

  • Awans – Bielawianka II Bielawa

——————————————–

IV liga, grupa: kujawsko-pomorska

Kolejka 16 – 4-5 czerwca

  • Juventus Women Toruń – Pomorzanin Toruń
  • Chemik Bydgoszcz – KKP II Bydgoszcz
  • Mustang Wielgie – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Mustang Wielgie 12 26 46-21
2.  KKP II Bydgoszcz 11 25 65-9
3.  Juventus Women Toruń 11 23 36-18

——————————————

IV liga, grupa: lubusko-zachodniopomorska

Awans – MUKS Kostrzyn nad Odrą

——————————————–

IV liga, grupa: łódzka

Awans – Zawisza Rzgów

———————————————

IV liga, grupa: małopolska

Awans – Pogorzanka Pogorzyce

———————————————

IV liga, grupa: mazowiecka

Kolejka 21 – 4-5 czerwca

  • GOSiR Piaseczno – Legia Soccer Schools Warszawa, 4 czerwca, 15:00
  • KS Wilanów – MKS Polonia Warszawa, 4 czerwca, 19:00
  • Fuks Pułtusk – KS II Raszyn, 5 czerwca, 11:00

Kolejka 18  

  • MKS Polonia Warszawa – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 czerwca, 19:30

Kolejka 22 – 11-12 czerwca

  • MKS Polonia Warszawa – Fuks Pułtusk
  • Legia Soccer Schools Warszawa – Mazovia Grodzisk Mazowiecki

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Legia Soccer Schools Warszawa 20 49 70-10
2.  Fuks Pułtusk 20 48 52-13
3.  MKS Polonia Warszawa 17 45 80-18

——————————————–

IV liga, grupa: opolska

Kolejka 12  

  • Unia II Opole – Plon Błotnica Strzelecka, 5 czerwca, 16:00

Kolejka 20 – 11-12 czerwca

  • Rolnik II B.Głogówek – Piast Strzelce Opolskie
  • Polonia Prószków – Plon Błotnica Strzelecka

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Rolnik II B.Głogówek 19 40 70-35
2.  Plon Błotnica Strzelecka 18 37 94-26

——————————————–

IV liga, grupa: podkarpacka

Kolejka 17 – 4-5 czerwca

  • Sanovia Lesko – Korona Tuchla, 4 czerwca, 11:00
  • Olimpia Pysznica – Inter Gnojnica, 5 czerwca, 11:00

Kolejka 18 – 11-12 czerwca

  • Inter Gnojnica – AP Jasło
  • Korona Tuchla – Olimpia Pysznica

Kolejka 19 – 18-19 czerwca

  • Inter Gnojnica – Korona Tuchla

 Kolejka 20 – 25-26 czerwca

  • Korona Tuchla – AP Jasło
  • Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Inter Gnojnica

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Inter Gnojnica 16 39 48-21
2.  Korona Tuchla 16 31 50-27

———————————————-

IV liga, grupa: pomorska

Awans –  Jastrząb Malbork

———————————————

IV liga, grupa: śląska

Awans – MKS Myszków

——————————————–

IV liga, grupa: świętokrzyska

Awans – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

——————————————-

IV liga, grupa: wielkopolska

Awans – Warta Poznań

——————————————-

IV liga, grupa: lubelska

Awans – Górnik II Łęczna

 

Foto: Pogorzanka Pogorzyce