W ostatni weekend awans do III ligi wywalczyły zespoły: Pogoń II Tczew, KKP Chełmża, Football Success Academy Kraków, AZS UAM Poznań.

Przypomnijmy, iż wcześniej awans wywalczyły zespoły:

  • grupa podkarpacka – Resovia II Rzeszów
  • grupa warmińsko-mazurska – Stomilanki II Olsztyn
  • grupa łódzka – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • grupa opolska – KKS Bogdańczowice
  • grupa lubusko-zachodniopomorska – Olimpia II Szczecin
  • grupa lubelska – MOSIR Lubartów

IV liga, grupa dolnośląska – 9 drużyn 

Kolejka 17 – 12-13 czerwca

  • Chrobry Głogów – Zagłębie Wałbrzych 3:0
  • Akademia Orlik Jelenia Góra – UKS Bierutów 3:8

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Chrobry Głogów 15 38 59-13
2.  UKS Bierutów 15 38 65-20

Kolejka 18 – 19-20 czerwca

  • UKS Bierutów – Chrobry Głogów

—————————-

IV liga, grupa kujawsko-pomorska – 7 drużyn 

Kolejka 14 – 12-13 czerwca

  • Juventus Women Toruń – KKP Chełmża 2:2

Tabela

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  KKP Chełmża (awans) 12 32 52-18
2. Juventus Women Toruń 12 29 50-17

—————————-

IV liga, grupa lubelska – 8 drużyn

Kolejka 14 – 12-13 czerwca

  • LKS Wierzchowiska – MOSiR Lubartów 0:12

Tabela

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  MOSiR Lubartów (awans) 13 39 84-8
2.  AZS PSW Biała Podlaska 12 28 74-16

Kolejka 12 – 20 czerwca

  • AZS PSW Biała Podlaska – MOSiR Lubartów, 20 czerwca, 14:00

Kolejka 14 – 23 czerwca

  • AZS PSW Biała Podlaska – Perły Lublin, 23 czerwca, 18:30

—————————-

IV liga, grupa łódzka – 7 drużyn

Kolejka 8 – 12 czerwca

  • Róża Kutno – Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:4

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Włókniarz Konstantynów Łódzki (awans) 12 36 56-6
2.  Zawisza Rzgów 11 23 44-14

—————————-

IV liga, grupa małopolska – 10 drużyn

Kolejka 10 – 12-13 czerwca

  • Uran Łukowica – Football Success Academy Kraków 0:4
  • Bronowianka Kraków – Pogorzanka Pogorzyce 4:1

Tabela

Miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Football Success Academy Kraków (awans) 17 43 80-30
2.  Bronowianka Kraków 17 39 91-24

Kolejka 11 – 20 czerwca

  • Burza Roczyny – Bronowianka Kraków, 20 czerwca, 11:00
  • Górnik Wieliczka – Football Success Academy Kraków, 20 czerwca, 11:00

—————————

IV liga, grupa mazowiecka – 10 drużyn

Kolejka 12 – 12-13 czerwca

  • Legia Soccer Schools Warszawa – KS Wilanów 2:0
  • KS II Raszyn – Jantar Ostrołęka 0:7

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Jantar Ostrołęka 16 42 89-10
2.  Legia Soccer Schools Warszawa 16 37 75-21

Kolejka 13 – 19-20 czerwca

  • Legia Soccer Schools Warszawa – Fuks Pułtusk,
  • Jantar Ostrołęka – Vulcan Wólka Mlądzka,

Kolejka 14 – 26-27 czerwca

  • KS Wilanów – Jantar Ostrołęka,
  • Żbik Nasielsk – Legia Soccer Schools Warszawa,

——————————–

IV liga, grupa opolska – 7 drużyn

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  KKS Bogdańczowice (awans) 12 29 59-18
2.  Rolnik II B.Głogówek 12 26 66-18

——————————

IV liga, grupa podkarpacka – 7 drużyn

Kolejka 13 – 12-13 czerwca

  • Resovia II Rzeszów – GKS Majdan Sieniawski 3:0wo
  • Korona Tuchla – Sanovia Lesko 0:1

Tabela

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Resovia II Rzeszów (awans) 10 28 33-4
2.  Sanovia Lesko 11 21 20-14

Kolejka 14 – 19-20 czerwca

  • Resovia II Rzeszów – Olimpia Pysznica,

——————————-

IV liga, grupa pomorska – 8 drużyn

Kolejka 10 – 12-13 czerwca

  • Potok Pszczółki – Stal Jezierzyce 2:1
  • Pogoń II Tczew – GKS Żukowo 3:0wo
  • Jastrząb Malbork – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Pogoń II Tczew (awans) 13 34 73-8
2.  Jastrząb Malbork 13 27 69-24
3.  Stal Jezierzyce 13 25 39-16

Kolejka 11 – 19-20 czerwca

  • Pogoń II Tczew – Olimpico Malbork,
  • Stal Jezierzyce – Jastrząb Malbork,

——————————–

IV liga, grupa świętokrzyska – 7 drużyn

Kolejka 12 – 12-13 czerwca

  • Top-Spin Promnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:6

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  KSP II Kielce 10 26 61-4
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 25 50-10

Kolejka 12 – 16 czerwca

  • KSP II Kielce – Łysica Bodzentyn, 16 czerwca, 19:00

 

Kolejka 13 – 19-20 czerwca

  • Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski,
  • KSP II Kielce – wolny termin

Kolejka 14 – 26-27 czerwca

  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Łysica Bodzentyn,
  • KSP II Kielce – Victoria Pińczów,

——————————-

IV liga, baraże o awans do III ligi

  • MKS Myszków – Mitech Żywiec 3:6 (rewanż 20 czerwca, 11:00)

IV liga, grupa śląska I – 7 drużyn

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MKS Myszków 12 31 55-10

——————————–

IV liga, grupa śląska II – 8 drużyn

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Mitech Żywiec 14 39 94-20

——————————–

IV liga, grupa wielkopolska – 9 drużyn

Kolejka 18 – 12-13 czerwca

  • AZS UAM II Poznań – Warta Poznań 1:3
  • Grom Wolsztyn – AZS UAM Poznań 0:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  AZS UAM Poznań (awans) 16 36 56-23
2.  Górnicza Konin 16 34 37-16
3.  Warta Poznań 16 34 46-25

——————————-

IV liga, grupa lubusko-zachodniopomorska – 4 drużyny

Kolejka 8 – 12 czerwca

  • Budowlani Lubsko – Olimpia II Szczecin 0:15

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Olimpia II Szczecin (awans) 11 30 75-19

——————————

IV liga, grupa warmińsko-mazurska – 2 drużyny

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Stomilanki II Olsztyn (awans) 2 6 7-1
2.  ITS Jeziorak Iława 2 0 1-7

ITS Jeziorak wycofał się z rundy rewanżowej.

 

autor foto: Football Success Academy Kraków