Miejscem dzisiejszego spotkania była słynna warszawska szkoła wyższa SWPS. Miejsce zostało wybrane nie przypadkowo, ponieważ tematem przewodnim dzisiejszych wykładów była psychologia w piłce nożnej. Co ciekawe bardzo interesujące wykłady w dniu dzisiejszym poprowadzili głownie prelegenci z polski (Nina Patalon, Jolanta Kobylińska, Natalia Koperska, Tomasz Kurach, Grzegorz Więcław, Marek Dragosz, Paweł Habrat, Emilia Zdunek, Miłosz Stępiński, Rafał Ulatowski), a jedynym prelegentem z zagranicy była Pani Afke van de Wouw.

Było to ostatnie Seminarium w tym roku, który na pewno można, a nawet trzeba uznać za udany w zakresie szkolenia trenerów pracujących z kobietami. Na każdym z czterech seminariów w tym roku trenerzy mogli podszkolić swój warsztat, ucząc się od najlepszych trenerów i trenerek z całego świata. Warto dodać, że seminaria nie służą jedynie nauce ale też wymianie doświadczeń między uczestnikami.
Teraz czas na krótki odpoczynek, ale wydaje mi się, że Ci którzy stale uczestniczą w  Seminariach organizowanych przez Marka Dragosza na pewno od jutra będą wyczekiwali nowego roku i nowej dawki wiedzy. Kiedy następne Seminarium ? Dowiemy się już niebawem !!!

Autor foto: Polska Piłka Kobiet

Autor foto: Polska Piłka Kobiet