Gdy w drugiej minucie w swoim debiucie Magdalena Szwed-Kaszycka ze stoickim spokojem strzela bramkę można spokojnie usiąść i podziwiać mecz. Oj nie nie. Chociaż już w 13 minucie wynik na 0:2 podwyższyła Natalia Zaniewska a do przerwy jeszcze kolejno strzelały 33 minucie Katarzyna Piotrowska, 36 i 41 Patrycja Trzcińska, to drużyna gospodyń pokazała w 45 minucie że druga połowa już tak łatwo nie będzie się układać. Od samego początku drugiej połowy Spójnia Białe Błota chciała odrabiać straty i mecz mocno się wyrównał. Bramkę na 1:6 strzela Angelika Hejnowska w 53, kolejną dla Spójni w 70 po ładnym lobie piłkarka gospodyń. Spójnia Białe Błota pokazała że dopiero się rozkręcają i trzeba będzie się liczyć z nimi.

Spójnia Białe Błota – LFA Szczecin 2:6
bramki:
Karolina Bietracka 45′, Marcelina Gulc 71′ – Patrycja Trzcińska 36′, 41′, Magdalena Szwed-Kaszycka 2′, Natalia Zaniewska 13′, Katarzyna Piotrowska 33′, Angelika Hejnowska 53′

Skład LFA: W. Lichy, K. Piotrowska, I. Poczopko, N. Szews, K. Tarnowska, M. Iwanek (K.Karasińska 65′), P. Trzcińska (N. Jóźwiak 79′), A. Peitler, N. Zaniewska (W. Godziszewska 83′) A. Hejnowska (A. Cyrulewska 83′), M. Szwed-Kaszycka
Trener: Katarzyna Tarnowska

Kolejny mecz LFA Szczecin – GOSRiT Luzino, 13 Września, g.15:00 (Szczecin, ul.Witkieiwcza)

źródło informacji: LFA Szczecin – OneTeam