29.08.2020, Szczecin, III liga
LFA Szczecin – Lechia Gdańsk 5:0( 2:0)
bramki: 19′ Natalka Zaniewska, 30′ Angelika Hejnowska, 48′ Patrycja Trzcińska, 65′ Ala Peitler, 82′ Kasia Tarnowska

Obsada sędziowska : Natalia Rynkiewicz, Joanna Pondo, Piotr Pazdecki

skład LFA : Lichy, Szews, Poczopko, Trzcińska, Piotrowska, Tarnowska, Zaniewska, Hejnowska, Pydyszewska, Iwanek, Karasińska. Na zmiany wchodziły : Peitler, Jasińska, Jóźwak, Szwed-Kaszycka, Cyrulewska.
Trener Katarzyna Tarnowska

skład Lechia : Palacios, Marcinkowska, Zakrzewska, Sturmowska, Łapińska, Szmatuła, Killa, Lewna, Łachinowicz, Formella, Rzeppka. Na zmiany wchodziły : Cierocka, Kwaśnik, Sokołowska, Głodowska, Wojciechowska, Winter, Zatorska.
Trener Robert Bandrowski

Wynik wysoki ale było całkiem niezłe widowisko piłkarskie. Fakt gospodynie wykorzystały błędy obrony gości. No cóż piłka to gra błędów. Jednak na szczególną uwagę zasługuje ostatni gol meczu. Pani trener/kapitan Tarnowska „Grzybek”, niczym świetny piłkarz z lat dawnych, Kazimierz Deyna, bezpośrednio z rogu strzela lewą nogą bramkę. To nic innego jak bramka stadiony świata!

O krótkie podsumowanie prosimy Prezesa klubu LFA Piotra Kaszyckiego.

Gratulacje za pierwszy ligowy mecz na tym poziomie rozgrywek. Bardzo dobry mecz w wykonaniu zawodniczek z LFA.

-Inauguracja sezonu i na początek jeden z faworytów do wygrania Ligi. Faworyt, który przyjeżdża po 3 pkt ale przyjeżdża do Szczecina gdzie dziewczyny już nie raz pokazały jak mocnym są zespołem i dzisiaj po bardzo dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym i po tak długiej przerwie od meczów w lidze przypomniały wszystkim o co grały w poprzednim sezonie i muszą jeszcze raz to pokazać w aktualnym. Grają o II ligę i to pokazały dzisiejszym meczem. Jestem niesamowicie dumny z ich postawy, każdej indywidualnie i całej drużyny. Nie bez powodu podpisują się wszędzie jak One Team. Oby tak dalej.

Co Pan powie od naprawdę pięknej bramce trenerki-kapitan „Grzybka” ? No takie bramki z rogu to drzewiej strzelał Kaziu Deyna.

-Kilka godzin po meczu, obejrzałem już powtórkę kilka razy, polecam każdemu to obejrzeć STADIONY ŚWIATA. Kasia kręci piłką niesamowicie i to z lewej nogi więc panowie, czapki z głów dla Kobiecej Piłki.

Dziękujemy i powodzenia w kolejnych meczach.

W następnej kolejce Lechia Gdańsk podejmuje u siebie Juna Trans Stare Oborzyska. Natomiast LFA Szczecin wybiera się do Spójni Białe Błota.

Informacja własna.