III Ligia Kobiet Makroregionalna

Klub Ladies Football Academy -LFA Szczecin w dniu dzisiejszym otrzymał prośbę z PZPN o potwierdzenie swojego udziału w nowo utworzonej III Lidze Makroregionalnej Kobiet w sezonie 2020/2021 jako zwycięzca III Ligi ZZPN w sezonie 2019/2020.
Jest to sportowy awans i krok do przodu w rozwoju Naszego klub po zakończonym wcześniej sezonie i nie otrzymanej możliwości awansu i gry o awans do II Ligi jako zwycięzca III Ligi w sezonie 2019/2020 otrzymujemy możliwość gry w Nowej ??? ????? ????????????????. III Ligę Makroregionalną utworzą zespoły mistrzów III Lig wojewódzkich oraz spadkowicze II Ligi w sezonie 2019/2020.Mistrz nowej ??? ???? ???????????????? w sezonie 2020/2021 otrzyma bezpośredni awans do II Ligi

Makroregionalna ? – Polska podzielona na 4 regiony, każda grupa ??? ???? ???????????????? w większości składać się będzie z 4 województw, jest to układ II Ligi z poprzednich lat. W sezonie 2020/2021 II Liga będzie podzielona na dwie grupy.

ps. Szanowni Państwo, na naszym portalu nie znajdziecie  niepotwierdzonych informacji które są jedynie sensacją i przypuszczeniami. Staramy się jako redakcja publikować przekazy które są potwierdzone, minimum przez dwa źródła informacji. Nigdy nie było naszym zamiarem brać udziału w wyścigu _informacyjno-medialnych szczurów! Niestety, ale szemrane newsy przysparzają więcej szkody piłce nożnej kobiet niż pożytku. Dlatego jak ktoś poszukuje sensacji i klikalności polecamy, jest takie miejsce w necie które uwielbia ścigać się …Jako jedyni w Polsce o tym piszemy!

Dla nas dobro rodzimej piłki nożne kobiet jest ważniejsze od sensacji/rewelacji i klikania!

Tak zwyczajnie nie jest naszym zamiarem robić za Plotka/Pudelka czy inny tabloidów, staramy się szanować to co robią piłkarki !

Pozdrawiam środowisko piłki nożnej kobiet@futsalistek_ irek pindral

Informacja LFA Szczecin