III liga, grupa: I

Kolejka 11 – 5-6 listopada

  • Kolejarz Łódź – Legia Soccer Schools Warszawa 0:4
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Ekosport Białystok 1:1
  • MUKS Tomaszów Mazowiecki – MKS Polonia Warszawa 0:0
  • Forty Piątnica – Zły Warszawa 1:3
  • Zamłynie Radom – Wisła Płock 3:3
  • WAP Warszawa – Zawisza Rzgów 9:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Wsiła Płock 11 25 43-16
2.  Forty Piątnica 11 22 30-16
3.  MKS Polonia Warszawa 10 21 28-8
4.  Legia Warszawa 10 21 44-15
5.  Zamłynie Radom 11 21 28-13
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 11 20 47-20
7.  Zły Warszawa 10 17 25-16
8.  Kolejarz Łódź 10 13 13-30
9.  WAP Warszawa 10 9 20-40
10.  Ekosport Białystok 10 5 14-30
11.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 2 9-38
12.  Zawisza Rzgów 11 1 3-62

——————————-

III liga, grupa: II

Kolejka 11 – 5-6 listopada

  • KA 4 resPect Krobia – Błękitni Stargard 3:0
  • Lechia Gdańsk – Warta Poznań 6:2
  • Górnicza Konin – Victoria Sianów 1:1
  • KKP II Bydgoszcz – LZS Stare Oborzyska 0:3
  • Victoria Niemcz – LFA Szczecin 2:1
  • KTS-K Luzino – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  LZS Stare Oborzyska 10 27 66-6
2.  KKP II Bydgoszcz 10 27 67-8
3.  LFA Szczecin 10 24 44-7
4.  Lechia Gdańsk 10 21 39-13
5.  Victoria Niemcz 10 18 24-29
6.  Warta Poznań 10 15 31-19
7.  KA 4 resPect Krobia 10 15 29-24
8.  KTS-K Luzino 10 9 12-31
9.  Błękitni Stargard 10 6 9-48
10.  Victoria Sianów 10 1 3-88
11.  Górnicza Konin 10 1 4-55

——————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 11 – 5-6 listopada

  • Chrobry Głogów – Unia Opole 0:0
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – LKS Goczałkowice Zdrój 1:4
  • MKS Myszków – Górnik Zabrze 4:1
  • Polonia Tychy – MUKS Kostrzyn nad Odrą 3:1
  • Czarni II Sosnowiec – Plon Błotnica Strzelecka, 11 listopada, 11:00
  • Mitech Żywiec – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 9 27 58-6
2.  MKS Myszków 10 24 31-14
3.  Mitech Żywiec 10 23 43-22
4.  LKS Goczałkowice Zdrój 10 17 30-20
5.  Górnik Zabrze 10 14 43-27
6.  Unia Opole 10 11 17-26
7.  Chrobry Głogów 9 10 16-31
8.  Polonia Tychy 10 9 26-31
9.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 9 8 14-25
10.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 10 6 17-71
11.  Plon Błotnica Strzelecka 9 4 16-38

——————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 1 /zaległa/ – 5-6 listopada

  • Resovia II Rzeszów – Inter Gnojnica 9:1
  • Izolator Boguchwała – Rysy Bukowina Tatrzańska 2:0
  • Górnik II Łęczna – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8:0
  • Football Success Academy Kraków – Iskra Brzezinka 4:0
  • MOSiR Lubartów – Pogorzanka Pogorzyce 5:1
  • Naprzód Sobolów – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 10 24 62-3
2.  Resovia II Rzeszów 10 23 37-10
3.  Naprzód Sobolów 10 21 21-12
4.  MOSiR Lubartów 10 21 30-15
5.  Pogorzanka Pogorzyce 10 15 16-17
6.  Izolator Boguchwała 10 14 13-8
7.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 13 21-20
8.  Inter Gnojnica 10 11 16-52
9.  Football Success Academy Kraków 10 9 17-23
10.  Iskra Brzezinka 10 4 17-39
11.  Rysy Bukowina Tatrzańska 10 0 3-54

 

Foto: Juna Trans Stare Oborzyska