III liga, grupa: I

Kolejka 21 – 4-5 czerwca

  • Wisła Płock – Stomilanki II Olsztyn 4:0
  • Zamłynie Radom – PTC Pabianice 0:1
  • WAP Warszawa – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 3:3
  • Forty Piątnica – Jantar Ostrołęka 2:3
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Zły Warszawa 2:3
  • Ekosport Białystok – Astoria Szczerców 3:0wo

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 21 47 52-29
2.  Jantar Ostrołęka 21 43 67-40
3.  Zły Warszawa 21 43 63-31
4.  Wisła Płock 21 38 63-26
5.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 21 37 44-27
6.  Forty Piątnica 21 31 51-49
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 21 30 51-41
8.  WAP Warszawa 21 25 59-59
9.  Zamłynie Radom 21 23 32-55
10.  Stomilanki II Olsztyn 21 20 43-55
11.  Astoria Szczerców 20 17 24-68
12.  Ekosport Białystok 20 5 17-86

————————————-

III liga, grupa: II

Kolejka 20 – 4-5 czerwca

  • LFA Szczecin – Lechia Gdańsk 2:3
  • KA 4 resPect Krobia – KKP Chełmża 3:2
  • KTS-K Luzino – Victoria Niemcz 2:2
  • Lew Lębork – Górnicza Konin ???
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Lech/UAM Poznań 2:2
  • Błękitni Stargard – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 18 44 73-21
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 18 42 69-17
3.  Lechia Gdańsk 18 39 64-28
4.  LFA Szczecin 18 39 61-21
5.  KKP Chełmża 18 27 46-42
6.  KA 4 resPect Krobia 18 25 25-29
7.  KTS-K Luzino 18 23 33-47
8.  Błękitni Stargard 18 18 39-48
9.  Victoria Niemcz 18 8 26-62
10.  Lew Lębork 18 8 23-76
11.  Górnicza Konin 18 8 11-79

———————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 20 – 4-5 czerwca

  • Chrobry Głogów – Unia Opole 1:5
  • Mitech Żywiec – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0wo
  • Polonia Tychy – Ślęza Wrocław 0:6
  • Czarni II Sosnowiec – KKS Zabrze, 8 czerwca, 16:30
  • Promień Żary – Polonia Świdnica 0:3 wo
  • KKS Bogdańczowice – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Ślęza Wrocław 18 51 101-11
2.  Czarni II Sosnowiec 17 45 112-10
3.  Unia Opole 18 39 78-34
4.  Mitech Żywiec 18 36 66-41
5.  KKS Zabrze 17 28 49-53
6.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 17 25 34-57
7.  Chrobry Głogów 19 25 40-51
8.  Polonia Świdnica 18 19 31-68
9.  Polonia Tychy 18 10 26-96
10.  KKS Bogdańczowice 18 4 22-100
11.  Promień Żary 18 9 16-54

—————————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 20 – 4-5 czerwca

  • DAP Dębica – Dąb Zabierzów Bocheński 0:11
  • Tarnovia II Tarnów – Starówka Nowy Sącz 3:0
  • MOSiR Lubartów – Rysy Bukowina Tatrzańska 28:0
  • Naprzód Sobolów – Resovia II Rzeszów 3:1
  • Izolator Boguchwała – Iskra Brzezinka 1:2
  • Football Success Academy Kraków – Puszcza Niepołomice 1:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MOSiR Lubartów 19 46 85-14
2.  Dąb Zabierzów Bocheński 20 40 85-26
3.  Resovia II Rzeszów 20 37 87-29
4.  Tarnovia II Tarnów 20 36 45-24
5.  Izolator Boguchwała 20 36 45-17
6.  Naprzód Sobolów 20 34 57-27
7.  Iskra Brzezinka 20 32 54-42
8.  Football Success Academy Kraków 19 29 45-38
9.  Puszcza Niepołomice 20 28 54-29
10.  Starówka Nowy Sącz 20 16 41-49
11.  DAP Dębica 20 7 22-104
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 20 0 7-227

 

Foto: Unia Opole