III liga, grupa: I

Kolejka 10 – 30-31 października

  • Zły Warszawa – Włókniarz Konstantynów Łódzki 7:0
  • Stomilanki II Olsztyn – Wisła Płock 1:3
  • Jantar Ostrołęka – Forty Piątnica 1:1
  • PTC Pabianice – Zamłynie Radom 3:0
  • Astoria Szczerców – Ekosport Białystok 2:3
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – WAP Warszawa, 20 listopada, 17:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 9 24 25-11
2.  Jantar Ostrołęka 10 23 31-16
3.  Zły Warszawa 9 19 32-10
4.  Wisła Płock 10 17 26-9
5.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 8 16 20-9
6.  Forty Piątnica 9 14 25-20
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 10 13 20-21
8.  Astoria Szczerców 10 13 20-25
9.  WAP Warszawa 9 9 23-31
10.  Ekosport Białystok 9 4 10-42
11.  Zamłynie Radom 9 4 10-35
12.  Stomilanki II Olsztyn 8 3 17-30

 

———————————————

III liga, grupa: II

Kolejka 10 – 30-31 października

  • KA 4 resPect Krobia – Lech/UAM Poznań 1:0
  • Górnicza Konin – Olimpia II Szczecin 2:2
  • LFA Szczecin – KKP Chełmża 6:2
  • Lew Lębork – KTS-K Luzino 1:4
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Victoria Niemcz (mecz odwołany)
  • Błękitni Stargard – Lechia Gdańsk 0:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 10 22 40-8
2.  LFA Szczecin 10 22 34-9
3.  Lechia Gdańsk 10 20 27-16
4.  Juna-Trans Stare Oborzyska 9 19 33-10
5.  KTS-K Luzino 10 18 19-17
6.  Błękitni Stargard 10 17 30-18
7.  KKP Chełmża 9 16 25-21
8.  KA 4 resPect Krobia 10 10 9-24
9.  Victoria Niemcz 9 6 15-24
10.  Olimpia II Szczecin 10 5 18-34
11.  Lew Lębork 10 5 12-40
12.  Górnicza Konin 9 3 4-45

 

———————————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 10 – 30-31 października

  • Chrobry Głogów – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:4
  • Czarni II Sosnowiec – Promień Żary 5:0
  • Polonia Tychy – Polonia Świdnica 1:5
  • KKS Bogdańczowice – Ślęza Wrocław 0:3
  • KKS Zabrze – Unia Opole 1:5
  • Mitech Żywiec – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Mitech Żywiec 9 24 38-13
2.  Czarni II Sosnowiec 9 24 67-6
3.  Ślęza Wrocław 8 21 46-8
4.  Unia Opole 9 18 39-14
5.  KKS Zabrze 9 16 28-30
6.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 13 16-30
7.  Polonia Świdnica 9 10 14-40
8.  Chrobry Głogów 9 9 18-26
9.  Promień Żary 9 6 13-30
10.  Polonia Tychy 9 3 9-53
11.  KKS Bogdańczowice 9 1 11-49

 

—————————————————

III liga, grupa: IV

Kolejka 11 – 30-31 października

  • Tarnovia II Tarnów – Naprzód Sobolów 1:1
  • Puszcza Niepołomice – DAP Dębica 2:0
  • Iskra Brzezinka – Dąb Zabierzów Bocheński 0:1
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Football Success Academy Kraków 1:12
  • Resovia II Rzeszów – Izolator Boguchwała 0:1
  • Starówka Nowy Sącz – MOSiR Lubartów 0:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Izolator Boguchwała 11 26 30-6
2.  MOSiR Lubartów 10 26 36-8
3.  Tarnovia II Tarnów 10 23 31-10
4.  Resovia II 11 21 48-15
5.  Dąb Zabierzów Bocheński 10 19 43-13
6.  Naprzód Sobolów 10 15 26-16
7.  Football Success Academy Kraków 11 14 30-24
8.  Puszcza Niepołomice 11 13 34-14
9.  Iskra Brzezinka 11 13 30-25
10.  Starówka Nowy Sącz 11 8 20-27
11.  DAP Dębica 11 4 8-58
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 11 0 3-123

 

Foto: Puszcza Niepołomice