III liga, grupa: I

Kolejka 5 – 24-25 września

  • WAP Warszawa – DARGFiL Tomaszów Mazowiecki 2:8
  • Kolejarz Łódź – Forty Piątnica 3:7
  • Wisła Płock – Legia Soccer Schools Warszawa 4:2
  • Zawisza Rzgów – Zły Warszawa 0:3
  • Ekosport Białystok – MKS Polonia Warszawa 0:3
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Zamłynie Radom 0:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Zamłynie Radom 5 15 21-2
2.  MKS Polonia Warszawa 5 13 15-3
3.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 12 31-11
4.  Forty Piątnica 5 12 20-7
5.  Wisła Płock 5 9 11-12
6.  Legia Soccer Schools Warszawa 5 9 25-9
7.  Zły Warszawa 5 7 12-11
8.  Kolejarz Łódź 4 3 6-16
9.  WAP Warszawa 4 3 6-24
10.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 1 5-18
11.  Zawisza Rzgów 5 1 3-27
12.  Ekosport Białystok 5 0 6-21

—————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 5 – 24-25 września

  • LFA Szczecin – Warta Poznań 4:1
  • LZS Stare Oborzyska – Błękitni Stargard 8:0
  • KTS-K Luzino – Victoria Sianów 3:1
  • Victoria Niemcz – KKP Chełmża 8:1
  • Górnicza Konin – KA 4 resPect Krobia 0:8
  • KKP II Bydgoszcz – Lechia Gdańsk 4:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  LFA Szczecin 5 15 22-2
2.  KKP II Bydgoszcz 4 12 36-3
3.  Warta Poznań 5 12 23-4
4.  LZS Stare Oborzyska 4 12 20-1
5.  Victoria Niemcz 4 9 20-12
6.  Lechia Gdańsk 5 6 15-9
7.  KA 4 resPect Krobia 5 6 11-15
8.  KTS-K Luzino 5 6 8-14
9.  KKP Chełmża 5 3 4-25
10.  Błękitni Stargard 5 3 3-24
11.  Górnicza Konin 4 0 1-21
12.  Victoria Sianów 5 0 2-35

——————————

III liga, grupa: III

Kolejka 5 – 24-25 września

  • Mitech Żywiec – Polonia Tychy 4:1
  • Plon Błotnica Strzelecka – LKS Goczałkowice Zdrój 2:4
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Górnik Zabrze 0:1
  • MKS Myszków – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0wo
  • Czarni II Sosnowiec – Chrobry Głogów 7:0
  • Unia Opole – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 5 15 26-3
2.  Mitech Żywiec 5 12 17-13
3.  MKS Myszków 5 9 13-8
4.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 4 7 7-4
5.  LKS Goczałkowice Zdrój 4 7 11-7
6.  Unia Opole 4 7 6-5
7.  Górnik Zabrze 5 4 10-18
8.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4 3 11-13
9.  Polonia Tychy 4 3 9-11
10.  Chrobry Głogów 3 3 5-14
11.  Plon Błotnica Strzelecka 5 0 8-27

—————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 6 – 24-25 września

  • Football Success Academy Kraków Resovia II Rzeszów 2:2
  • MOSiR Lubartów – Górnik II Łęczna 1:7
  • Pogorzanka Pogorzyce – Inter Gnojnica 1:1
  • Iskra Brzezinka – Rysy Bukowina Tatrzańska 11:1
  • Naprzód Sobolów – Izolator Boguchwała 1:0
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 5 12 29-2
2.  Resovia II Rzeszów 5 8 15-7
3.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 8 15-4
4.  Naprzód Sobolów 5 8 4-9
5.  Izolator Boguchwała 5 8 8-2
6.  Pogorzanka Pogorzyce 5 8 8-8
7.  MOSiR Lubartów 4 6 9-10
8.  Inter Gnojnica 4 5 7-6
9.  Iskra Brzezinka 5 3 12-25
10.  Football Success Academy Kraków 4 2 5-11
11.  Rysy Bukowina Tatrzańska 4 0 2-30

 

Foto: KA 4 resPect Krobia