III liga, grupa: I

Kolejka 4 – 18-19 września

  • Jantar Ostrołęka – PTC Pabianice 1:2
  • Stomilanki II Olsztyn – Zły Warszawa 0:3
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Zamłynie Radom 8:0
  • Forty Piątnica – Włókniarz Konstantynów Łódzki 4:2
  • Wisła Płock – Ekosport Białystok 7:0
  • WAP Warszawa – Astoria Szczerców 5:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 4 12 15-5
2.  Zły Warszawa 3 9 8-1
3.  Jantar Ostrołęka 4 9 12-6
4.  Astoria Szczerców 4 7 8-10
5.  Forty Piątnica 3 7 8-4
6.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 3 6 9-3
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 6 8-6
8.  Wisła Płock 4 3 9-6
11.  WAP Warszawa 4 3 12-16
9.  Ekosport Białystok 4 1 3-13
10.  Zamłynie Radom 4 1 5-18
12.  Stomilanki II Olsztyn 3 0 2-11

 

——————————

III liga, grupa: II

Kolejka 4 – 18-19 września

  • KTS-K Luzino – Górnicza Konin 4:0
  • KA 4 resPect Krobia – LFA Szczecin 0:3
  • Lech/UAM Poznań – Lechia Gdańsk 5:1
  • Lew Lębork – KKP Chełmża 1:4
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Błękitni Stargard 5:2
  • Victoria Niemcz – Olimpia II Szczecin 3:0wo

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Juna-Trans Stare Oborzyska 4 10 15-3
2.  LFA Szczecin 4 10 13-2
3.  Lech/UAM Poznań 4 9 26-3
4.  KKP Chełmża 3 9 12-4
5.  KTS-K Luzino 4 9 8-5
6.  Lechia Gdańsk 4 6 14-10
7.  Victoria Niemcz 4 5 6-7
8.  Błękitni Stargard 4 4 7-9
9.  KA 4 resPect Krobia 4 3 3-8
10.  Górnicza Konin 3 1 0-12
11.  Lew Lębork 4 0 3-22
12.  Olimpia II Szczecin 4 0 2-24

 

——————————

III liga, grupa: III

Kolejka 4 – 18-19 września

  • Chrobry Głogów – Polonia Tychy 4:3
  • Ślęza Wrocław – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6:1
  • Polonia Świdnica – Unia Opole ???
  • Promień Żary – KKS Zabrze 2:3
  • KKS Bogdańczowice – Mitech Żywiec 1:4
  • Czarni II Sosnowiec – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Mitech Żywiec 4 12 21-3
2.  Czarni II Sosnowiec 3 9 31-0
3.  Ślęza Wrocław 3 9 23-1
4.  Chrobry Głogów 3 6 9-6
5.  Polonia Świdnica 3 4 5-12
6.  KKS Zabrze 3 4 5-15
7.  Unia Opole 2 3 4-6
8.  Promień Żary 4 3 7-13
9.  Polonia Tychy 4 3 7-24
10.  KKS Bogdańczowice 4 0 6-23
11.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 0 1-16

 

—————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 5 – 18-19 września

  • Izolator Boguchwała – DAP Dębica 9:0
  • Football Success Academy Kraków – MOSiR Lubartów 1:2
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Resovia II Rzeszów 0:19
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Naprzód Sobolów (odwołany)
  • Iskra Brzezinka – Starówka Nowy Sącz 2:1
  • Puszcza Niepołomice – Tarnovia II Tarnów 1:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Iskra Brzezinka 5 12 26-6
2.  Resovia II Rzeszów 5 12 32-7
3.  Izolator Boguchwała 5 10 16-4
4.  MOSiR Lubartów 4 10 16-6
5.  Puszcza Niepołomice 5 8 30-8
6.  Tarnovia II Tarnów 4 7 9-8
7.  Dąb Zabierzów Bocheński 3 6 21-6
8.  Naprzód Sobolów 3 6 10-1
9.  DAP Dębica 5 3 4-34
10.  Starówka Nowy Sącz 5 2 7-15
11.  Football Success Academy Kraków 5 1 6-14
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 5 0 2-70

 

foto: Wisła Płock