III liga, grupa: I

Kolejka 4 – 17-18 września

  • Forty Piątnica – Zawisza Rzgów 7:0
  • DARGFiL Tomaszów Mazowiecki – Kolejarz Łódź 5:0
  • Zły Warszawa – Ekosport Białystok 3:2
  • Zamłynie Radom – WAP Warszawa 4:0
  • Legia Soccer Schools Warszawa – Włókniarz Konstantynów Łódzki 10:0
  • MKS Polonia Warszawa – Wisła Płock 4:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Zamłynie Radom 4 12 20-2
2.  MKS Polonia Warszawa 4 10 12-3
3.  Legia Soccer Schools Warszawa 4 9 23-5
4. DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 4 9 23-9
5.  Forty Piątnica 4 9 13-4
6.  Wisła Płock 4 6 7-10
7.  Zły Warszawa 4 4 9-11
8.  Kolejarz Łódź 3 3 3-9
9.  WAP Warszawa 3 3 4-16
10.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 4 1 5-17
11.  Zawisza Rzgów 4 1 3-24
12.  Ekosport Białystok 4 0 6-18

——————————

III liga, grupa: II

Kolejka 4 – 17-18 września

  • Błękitni Stargard – LFA Szczecin 0:8
  • Victoria Sianów – Victoria Niemcz 1:6
  • Lechia Gdańsk – Górnicza Konin 6:0
  • Warta Poznań – KTS-K Luzino 3:0wo
  • KKP Chełmża – Sportis KKP II Bydgoszcz 0:10
  • KA 4 resPect Krobia – Juna-Trans Stare Oborzyska 0:5

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Poznań 4 12 22-0
2.  LFA Szczecin 4 12 18-1
2.  KKP II Bydgoszcz 3 9 32-2
4.  LZS Stare Oborzyska 3 9 12-1
5.  Lechia Gdańsk 4 6 14-5
6.  Victoria Niemcz 3 6 12-11
7.  KA 4 resPect Krobia 4 3 3-15
8.  KTS-K Luzino 4 3 5-13
9.  KKP Chełmża 4 3 3-17
10.  Błękitni Stargard 4 3 3-16
11.  Górnicza Konin 3 0 1-13
12.  Victoria Sianów 4 0 1-32

————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 4 – 17-18 września

  • Polonia Tychy – Czarni II Sosnowiec 2:4
  • Chrobry Głogów – MKS Myszków 1:5
  • Górnik Zabrze – Mitech Żywiec 4:5
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Plon Błotnica Strzelecka 9:2
  • Unia Opole – MUKS Kostrzyn nad Odrą 1:1
  • LKS Goczałkowice Zdrój – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 4 12 19-3
2.  Mitech Żywiec 4 9 13-12
3.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 3 7 7-3
4.  Unia Opole 4 7 6-5
5.  MKS Myszków 4 6 10-8
6.  LKS Goczałkowice Zdrój 3 4 7-5
7.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 3 11-10
8.  Polonia Tychy 3 3 8-7
9.  Chrobry Głogów 2 3 5-7
10.  Górnik Zabrze 4 1 9-18
11.  Plon Błotnica Strzelecka 4 0 6-23

—————————

III liga, grupa: IV

Kolejka 5 – 17-18 września

  • Inter Gnojnica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2
  • Resovia II Rzeszów – Naprzód Sobolów 1:1
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Pogorzanka Pogorzyce 0:6
  • Football Success Academy Kraków – Górnik II Łęczna 0:4
  • Izolator Boguchwała – Iskra Brzezinka 4:0
  • MOSiR Lubartów – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 4 9 22-1
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 8 15-4
3.  Izolator Boguchwała 4 8 8-1
4.  Resovia II Rzeszów 4 7 13-5
5.  Pogorzanka Pogorzyce 4 7 7-7
6.  MOSiR Lubartów 3 6 8-3
7.  Naprzód Sobolów 4 5 3-9
8.  Inter Gnojnica 3 4 6-5
9.  Football Success Academy Kraków 3 1 3-9
10.  Rysy Bukowina Tatrzańska 3 0 1-19
11.  Iskra Brzezinka 4 0 1-24

 

Foto:  Pogorzanka Pogorzyce