III liga, grupa: I

  • WAP Warszawa – Ekosport Białystok 2:3 (zaległy z 7 kolejki)
  • Forty Piątnica – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 0:1 (zaległy z 9 kolejki)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 9 24 37-8
2.  Ekosport Białystok 9 20 21-15
3.  Królewscy Płock 9 19 24-15
4.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 9 18 19-12
5.  PTC Pabianice 9 14 24-14
6.  WAP Warszawa 9 9 17-28
7.  Forty Piątnica 9 9 12-20
8.  Zły Warszawa 9 6 13-19
9.  Zamłynie Radom 9 6 8-24
10.  Astoria Szczerców junior 9 5 6-26

 

————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 11 – 14-15 listopada

  • Marcus Gdynia – Juna-Trans Stare Oborzyska 8:2
  • Victoria Niemcz – LFA Szczecin 0:5
  • Lechia Gdańsk – Spójnia Białe Błota 9:0
  • Lew Lębork – KTS-K Luzino 1:4
  • Energetyk Junior Gryfino – Victoria Sianów 1:6

Mecz odwołany

  • Błękitni Stargard – KA 4 resPect Krobia

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Marcus Gdynia 10 28 71-7
2.  KA 4 resPect Krobia 10 25 48-6
3.  LJuna-Trans Stare Oborzyska 10 24 49-17
4.  LFA Szczecin 11 24 40-12
5.  Lechia Gdańsk 11 22 54-15
6.  Błękitni Stargard 9 12 23-28
7.  Victoria Sianów 9 12 21-35
8.  KTS-K Luzino 10 10 19-29
9.  Spójnia Białe Błota 10 9 25-50
10  Victoria Niemcz 11 7 23-71
11.  Lew Lębork 10 4 18-45
12.  Energetyk Junior Gryfino 9 0 1-77

 

—————————-

III liga, grupa: III

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Plon Błotnica Strzelecka 0:1 (zaległy z 10 kolejki)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 (zaległy z 8 kolejki)
  • Polonia Świdnica – Polonia Prószków 3:1 (zaległy z 8 kolejki)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Warta Gorzów Wielkopolski 11 29 52-13
2.  Czarni II Sosnowiec 11 25 48-12
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 24 25-7
4.  Ślęza Wrocław 11 19 33-14
5.  Promień Żary 11 18 24-21
6.  Plon Błotnica Strzelecka 11 17 26-18
7.  KKS Zabrze 11 16 23-22
8.  Unia Opole 11 15 20-21
9.  Polonia Świdnica 11 12 24-29
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 11 7 8-40
11.  Polonia Prószków 10 1 7-44
12.  Jaskółki Chorzów 10 0 6-56

 

—————————-

III liga, grupa: IV

  • Puszcza Niepołomice – Iskra Krzemień 0:1 (zaległy z 11 kolejki)
  • Naprzód Sobolów – Unia Lublin 0:2 (zaległy z 9 kolejki)

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Podgórze Kraków 11 31 35-9
2.  Unia Lublin 10 22 38-9
3.  Naprzód Sobolów 11 19 25-18
4.  Izolator Boguchwała 11 19 22-18
5.  Dąb Zabierzów Bocheński 10 19 24-16
6.  DAP Dębica 11 15 14-24
7.  Tarnovia II Tarnów 11 14 28-26
8.  Iskra Brzezinka 11 14 23-24
9.  Puszcza Niepołomice 11 12 15-22
10.  Starówka Nowy Sącz 11 7 9-17
11.  Hetmanki Włoszczowa 11 7 9-35
12.  Iskra Krzemień 11 5 13-37

 

Foto na stronie głównej: LFA Szczecin
Autor foto: LFA Szczecin