III liga, grupa: I

Kolejka 18 – 14-15 maja

  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Zły Warszawa 0:1
  • Stomilanki II Olsztyn – Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:2
  • WAP Warszawa – Zamłynie Radom 1:2
  • Wisła Płock – Forty Piątnica 2:2
  • PTC Pabianice – Astoria Szczerców 2:0
  • Jantar Ostrołęka – Ekosport Białystok 7:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 18 38 46-26
2.  Jantar Ostrołęka 18 37 58-32
3.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 18 35 40-21
4.  Zły Warszawa 17 31 47-27
5.  Wisła Płock 18 29 53-23
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 27 43-32
7.  Forty Piątnica 18 25 44-44
8.  WAP Warszawa 17 24 52-47
9.  Stomilanki II Olsztyn 18 20 41-46
10.  Zamłynie Radom 18 20 27-50
11.  Astoria Szczerców 18 16 24-60
12.  Ekosport Białystok 18 5 15-82

————————————————-

III liga, grupa: II

Kolejka 17 – 14-15 maja

  • Lech/UAM Poznań – Lew Lębork 9:1
  • KKP Chełmża – Victoria Niemcz 6:0
  • Lechia Gdańsk – KTS-K Luzino 7:0
  • Górnicza Konin – KA 4 resPect Krobia 0:2
  • Błękitni Stargard – LFA Szczecin 1:2
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 15 37 57-14
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 15 37 62-13
3.  LFA Szczecin 16 36 57-18
4.  Lechia Gdańsk 15 32 55-23
5.  KKP Chełmża 15 24 39-34
6.  KTS-K Luzino 15 22 27-32
7.  KA 4 resPect Krobia 16 22 21-23
8.  Błękitni Stargard 16 18 35-41
9.  Lew Lębork 16 5 17-71
10.  Górnicza Konin 16 5 8-75
11.  Victoria Niemcz 15 4 18-52

————————————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 17 – 14-15 maja

  • Unia Opole – Polonia Tychy 8:1
  • Chrobry Głogów – Mitech Żywiec 3:1
  • Ślęza Wrocław – Czarni II Sosnowiec 2:0
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Promień Żary 3:0wo
  • KKS Zabrze – KKS Bogdańczowice, 5 czerwca 15:00
  • Pauza: Polonia Świdnica – wolny termin

 Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Ślęza Wrocław 15 42 87-11
2.  Czarni II Sosnowiec 15 39 102-8
3.  Mitech Żywiec 17 36 65-39
4.  Unia Opole 16 33 66-32
5.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 15 22 27-52
6.  KKS Zabrze 14 22 39-44
7.  Chrobry Głogów 16 22 33-40
8.  Polonia Świdnica 15 16 26-59
9.  Polonia Tychy 16 7 23-90
10.  KKS Bogdańczowice 15 4 17-78

—————————————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 17 – 14-15 maja

  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Starówka Nowy Sącz 0:12
  • Dąb Zabierzów Bocheński – MOSiR Lubartów 0:0
  • Football Success Academy Kraków – Izolator Boguchwała 0:2
  • Resovia II Rzeszów – DAP Dębica 10:0
  • Iskra Brzezinka – Tarnovia II Tarnów 2:1
  • Puszcza Niepołomice – Naprzód Sobolów 0:3

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MOSiR Lubartów 15 36 46-12
2.  Resovia II Rzeszów 17 36 84-22
3.  Izolator Boguchwała 17 35 43-12
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 17 33 66-22
5.  Naprzód Sobolów 17 28 39-23
6.  Tarnovia II Tarnów 16 26 36-23
7.  Iskra Brzezinka 17 26 48-34
8.  Puszcza Niepołomice 17 25 52-24
9.  Football Success Academy Kraków 16 23 39-31
10.  Starówka Nowy Sącz 17 12 35-43
11.  DAP Dębica 17 7 21-87
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 17 0 7-183

 

Foto: LFA Szczecin