III liga, grupa: I

Kolejka 22 – 11-12 czerwca

  • Zły Warszawa – Zamłynie Radom 2:1
  • Astoria Szczerców – Włókniarz Konstantynów Łódzki 2:2
  • Stomilanki II Olsztyn – WAP Warszawa 2:0
  • PTC Pabianice – Forty Piątnica 4:3
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Ekosport Białystok 3:0
  • Jantar Ostrołęka – Wisła Płock 0:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 22 50 56-32
2.  Zły Warszawa 22 46 65-32
3.  Jantar Ostrołęka 22 43 67-41
4.  Wisła Płock 22 41 64-26
5.  Dargfil Tomaszów Mazowiecki 22 40 47-27
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 31 53-43
7.  Forty Piątnica 22 31 54-53
8.  WAP Warszawa 22 25 59-61
9.  Stomilanki II Olsztyn 22 23 45-55
10.  Zamłynie Radom 22 23 33-57
11.  Astoria Szczerców 21 18 26-70
12.  Ekosport Białystok 21 5 17-89

———————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 21 – 11-12 czerwca

  • Lech/UAM Poznań – KA 4 resPect Krobia 6:1
  • Lechia Gdańsk – Błękitni Stargard 11:1
  • Victoria Niemcz – Juna-Trans Stare Oborzyska 1:8
  • KTS-K Luzino – Lew Lębork 3:0
  • KKP Chełmża – LFA Szczecin 2:1
  • Górnicza Konin – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 19 47 79-22
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 19 45 77-18
3.  Lechia Gdańsk 19 42 75-29
4.  LFA Szczecin 19 39 62-23
5.  KKP Chełmża 19 30 48-43
6.  KTS-K Luzino 19 26 36-47
7.  KA 4 resPect Krobia 19 25 26-35
8.  Błękitni Stargard 19 18 40-59
9.  Lew Lębork 20 11 26-79
10.  Górnicza Konin 19 8 11-82
11.  Victoria Niemcz 19 8 27-70

 ——————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 21 – 11-12 czerwca

  • Promień Żary – Czarni II Sosnowiec 0:3wo
  • Polonia Świdnica – Polonia Tychy 4:0
  • Ślęza Wrocław – KKS Bogdańczowice 3:0wo
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Chrobry Głogów 4:3
  • Unia Opole – KKS Zabrze 1:2
  • Mitech Żywiec – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Ślęza Wrocław 19 54 104-11
2.  Czarni II Sosnowiec 19 51 125-10
3.  Unia Opole 19 39 79-36
4.  Mitech Żywiec 19 39 69-41
5.  KKS Zabrze 19 31 51-64
6.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 19 28 38-63
7.  Chrobry Głogów 20 25 43-55
8.  Polonia Świdnica 19 22 35-68
9.  Polonia Tychy 19 10 26-100
10.  KKS Bogdańczowice 19 4 22-103
11.  Promień Żary 19 9 16-57

—————————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 21 – 11-12 czerwca

  • Starówka Nowy Sącz – Naprzód Sobolów 1:2
  • Tarnovia II Tarnów – DAP Dębica 7:0
  • Puszcza Niepołomice – Dąb Zabierzów Bocheński 0:2
  • Resovia II Rzeszów – MOSiR Lubartów ???
  • Iskra Brzezinka – Football Success Academy Kraków 2:4
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Izolator Boguchwała 1:9

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MOSiR Lubartów 20 46 87-17
2.  Dąb Zabierzów Bocheński 21 43 87-26
3.  Tarnovia II Tarnów 21 39 52-24
4.  Izolator Boguchwała 21 39 54-18
5.  Resovia II Rzeszów 20 37 87-29
6.  Naprzód Sobolów 21 37 59-28
7.  Football Success Academy Kraków 21 35 52-42
8.  Iskra Brzezinka 21 32 56-46
9.  Puszcza Niepołomice 21 28 54-32
10.  Starówka Nowy Sącz 21 16 42-51
11.  DAP Dębica 21 7 22-111
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 21 0 8-236

 

 Foto: RaJu photography