III liga, grupa: II

Kolejka 5 – 24-25 września

  • LFA Szczecin – Warta Poznań 4:1
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Błękitni Stargard 8:0
  • KTS-K Luzino – Victoria Sianów, 25 września, 11:00
  • Victoria Niemcz – KKP Chełmża, 25 września, 12:00
  • Górnicza Konin – KA 4 resPect Krobia, 25 września, 16:00
  • Sportis KKP II Bydgoszcz – Lechia Gdańsk, 25 września, 18:00

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  LFA Szczecin 5 15 22-2
2.  Warta Poznań 5 12 23-4
3.  LZS Stare Oborzyska 4 12 20-1
4.  KKP II Bydgoszcz 3 9 32-2
5.  Lechia Gdańsk 4 6 14-5
6.  Victoria Niemcz 3 6 12-11
7.  KA 4 resPect Krobia 4 3 3-15
8.  KTS-K Luzino 4 3 5-13
9.  KKP Chełmża 4 3 3-17
10.  Błękitni Stargard 5 3 3-24
11.  Górnicza Konin 3 0 1-13
12.  Victoria Sianów 4 0 1-32

——————————

III liga, grupa: III

Kolejka 5 – 24-25 września

  • Mitech Żywiec – Polonia Tychy 4:1
  • Plon Błotnica Strzelecka – LKS Goczałkowice Zdrój 2:4
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Górnik Zabrze, 25 września, 13:00
  • MKS Myszków – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski, 25 września, 13:00
  • Czarni II Sosnowiec – Chrobry Głogów, 25 września, 16:00
  • Unia Opole – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 4 12 19-3
2.  Mitech Żywiec 5 12 17-13
3.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 3 7 7-3
4.  LKS Goczałkowice Zdrój 4 7 11-7
5.  Unia Opole 4 7 6-5
6.  MKS Myszków 4 6 10-8
7.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3 3 11-10
8.  Polonia Tychy 4 3 9-11
9.  Chrobry Głogów 2 3 5-7
10.  Górnik Zabrze 4 1 9-18
11.  Plon Błotnica Strzelecka 5 0 8-27

—————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 6 – 24-25 września

  • Football Success Academy Kraków Resovia II Rzeszów 2:2
  • MOSiR Lubartów – Górnik II Łęczna, 25 września, 12:00
  • Pogorzanka Pogorzyce – Inter Gnojnica, 25 września, 12:00
  • Iskra Brzezinka – Rysy Bukowina Tatrzańska, 25 września, 13:00
  • Naprzód Sobolów – Izolator Boguchwała, 25 września, 13:00
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 4 9 22-1
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 8 15-4
3.  Izolator Boguchwała 4 8 8-1
4.  Resovia II Rzeszów 5 8 15-7
5.  Pogorzanka Pogorzyce 4 7 7-7
6.  MOSiR Lubartów 3 6 8-3
7.  Naprzód Sobolów 4 5 3-9
8.  Inter Gnojnica 3 4 6-5
9.  Football Success Academy Kraków 4 2 5-11
10.  Rysy Bukowina Tatrzańska 3 0 1-19
11.  Iskra Brzezinka 4 0 1-24

 

Foto: LFA Szczecin