III liga, grupa: I

Kolejka 3 – 19-20 września

  • Zamłynie Radom – WAP Warszawa 2:4
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – PTC Pabianice 0:1
  • Astoria Szczerców Junior – Ekosport Białystok 1:1
  • Królewscy Płock – Forty Piątnica 4:2
  • AKS Zły Warszawa – Pogoń Zduńska Wola 1:2

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki: 
1.  Ekosport Białystok 3 7 9-5
2.  Pogoń Zduńska Wola 2 6 7-1
3.  Królewscy Płock 3 6 6-7
4.  PTC Pabianice 2 4 3-2
5.  Astoria Szczerców Junior 3 4 4-6
6.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 3 6-5
7.  Forty Piątnica 2 3 5-4
8.  WAP Warszawa 3 3 6-9
9.  Zły Warszawa 3 1 5-8
10.  Zamłynie Radom 2 0 2-6

—————————————–

III liga, grupa: II

Kolejka 4 – 19-20 września

  • Lechia Gdańsk – KA 4 resPect Krobia 1:2
  • Victoria Niemcz – Lew Lębork MKS 4:4
  • Marcus Gdynia – Błękitni Stargard 5:0
  • Spójnia Białe Błota – Victoria Sianów 7:1
  • LFA Szczecin – Juna-Trans Stare Oborzyska 1:3
  • KTS-K GOSRiT Luzino – Energetyk Junior Gryfino 6:0

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Juna-Trans Stare Oborzyska 4 12 29-3
2.  Marcus Gdynia 3 9 13-1
3.  LFA Szczecin 4 9 15-5
4.  KA 4 resPect Krobia 4 9 30-3
5.  GOSRiT Luzino 3 6 9-5
6.  Błękitni Stargard 4 6 10-9
7.  Lechia Gdańsk 4 3 9-10
8.  Spójnia Białe Błota 3 3 10-16
9.  Victoria Sianów 3 3 4-16
10.  Lew Lębork 3 1 5-14
11.  Victoria Niemcz 4 1 6-31
12.  Energetyk Junior Gryfino 3 0 0-27

 

————————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 4 – 19-20 września

  • KKS Zabrze – Polonia Prószków 6:0
  • Jaskółki Chorzów – Czarni II Sosnowiec 0:8
  • Warta Gorzów Wlkp. – MUKS Kostrzyn nad Odrą 9:0
  • Promień Żary – TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 1:1
  • Ślęza Wrocław – Polonia Świdnica 0:0
  • Unia Opole – Plon Błotnica Strzelecka 1:3

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Warta Gorzów Wlkp. 4 12 22-4
2.  TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 4 10 6-1
3.  KKS Zabrze 4 9 12-6
4.  Czarni II Sosnowiec 4 7 16-3
5.  LKS Błotnica Strzelecka 4 7 8-6
6.  Promień Żary 4 7 8-10
7.  Polonia Świdnica 4 4 10-11
8.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 4 4 5-12
9.  Ślęza Wrocław 4 3 4-5
10.  Unia Opole 4 1 1-8
11.  Polonia Prószków 3 0 1-11
12.  Jaskółki Chorzów 3 0 3-19

 

———————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 5 – 19-20 września

  • Tarnovia II Tarnów- Iskra Brzezinka 8:0
  • Podgórze Kraków – Unia Lublin 2:2
  • Iskra Krzemień – Hetmanki Włoszczowa 2:2
  • Izolator Boguchwała – Dąb Zabierzów Bocheński 2:0
  • DAP Dębica – Starówka Nowy Sącz 2:0
  • Puszcza Niepołomice – Naprzód Sobolów 2:4

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Podgórze Kraków 5 13 15-5
2.  Unia Lublin 5 10 24-7
3.  Naprzód Sobolów 4 9 11-6
4.  DAP Dębica 5 9 8-9
5.  Puszcza Niepołomice 5 7 9-11
6.  Izolator Boguchwała 5 7 9-9
7.  Dąb Zabierzów Bocheński 4 6 8-6
8.  Tarnovia II Tarnów 5 5 15-12
9.  Starówka Nowy Sącz 5 5 4-6
10.  Hetmanki Włoszczowa 4 4 5-14
11.  Iskra Brzezinka 5 3 8-17
12.  Iskra Krzemień 4 1 4-18

 

Autor foto: Juna-Trans Women Stare Oborzyska