III liga, grupa: I

Kolejka 7 – 17-18 października

  • Zamłynie Radom – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 0:2
  • Astoria Szczerców Junior – Pogoń Zduńska Wola 1:5
  • Królewscy Płock – AKS Zły Warszawa 2:2
  • Forty Piątnica – PTC Pabianice 0:4

14 listopada

  • WAP Warszawa – Ekosport Białystok, 14 listopada, 18:00

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Pogoń Zduńska Wola 6 18 26-4
2.  Królewscy Płock 7 16 18-12
3.  Ekosport Białystok 6 13 15-11
4.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 7 12 15-10
5.  PTC Pabianice 6 10 16-9
6.  WAP Warszawa 6 6 11-19
7.  Zły Warszawa 7 6 12-13
8.  Forty Piątnica 7 6 10-19
9.  Astoria Szczerców Junior 7 5 6-21
10.  Zamłynie Radom 7 3 7-18

 

———————————————————
III liga, grupa: II

Kolejka 8 – 17-18 października

  • Lechia Gdańsk – Marcus Gdynia 1:1
  • Victoria Sianów – KA 4 resPect Krobia 1:4
  • Juna-Trans Stare Oborzyska – Lew Lębork 5:2
  • KTS-K Luzino – Victoria Niemcz Osielsko 2:4
  • LFA Szczecin – Błękitni Stargard 4:2
  • Spójnia Białe Błota – Energetyk Junior Gryfino (mecz odwołany z powodu stanu zagrożenia COVID 19)

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  KA 4 resPect Krobia 8 21 44-5
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 8 21 42-9
3.  Marcus Gdynia 7 19 51-5
4.  LFA Szczecin 8 18 30-11
5.  Lechia Gdańsk 8 13 27-14
6.  Błękitni Stargard 8 12 23-23
7.  Victoria Niemcz 8 7 20-48
8.  Victoria Sianów 7 6 9-30
9.  KTS-K Luzino 7 6 14-22
10.  Lew Lębork 7 4 13-32
11.  Spójnia Białe Błota 6 3 16-28
12.  Energetyk Junior Gryfino 6 0 0-62

 

—————————————–

III liga, grupa: III

Kolejka 8 – 17-18 października

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Czarni II Sosnowiec 0:6
  • Ślęza Wrocław – LKS Błotnica Strzelecka 1:1
  • KKS Zabrze – Promień Żary 2:2
  • Unia Opole – Jaskółki Chorzów 4:1
  • Warta Gorzów Wielkopolski – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski (mecz odwołany z powodu stanu zagrożenia COVID 19)
  • Polonia Świdnica – Polonia Prószków (mecz odwołany z powodu stanu zagrożenia COVID 19)

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 8 19 36-8
2.  Warta Gorzów Wielkopolski 7 18 35-13
3.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 7 16 13-4
4.  KKS Zabrze 8 13 17-14
5.  LKS Błotnica Strzelecka 8 11 19-12
6.  Unia Opole 8 11 13-11
7.  Promień Żary 7 11 13-15
8.  Ślęza Wrocław 8 10 16-13
9.  Polonia Świdnica 7 8 18-16
10.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 7 8-27
11.  Polonia Prószków 6 0 4-29
12.  Jaskółki Chorzów 6 0 5-35

 

————————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 9 – 17-18 października

  • Podgórze Kraków – Starówka Nowy Sącz 2:0
  • Izolator Boguchwała – Iskra Krzemień 1:0
  • Iskra Brzezinka – Dąb Zabierzów Bocheński 1:2
  • Puszcza Niepołomice – Hetmanki Włoszczowa 1:1

20 października

  • DAP Dębica – Tarnovia II Tarnów, 20 października, 15:45

14 listopada

  • Naprzód Sobolów – Unia Lublin, 14 listopada, 13:00

Tabela:

miejsce zespół meczów pkt bramki
1.  Podgórze Kraków 9 25 27-7
2.  Unia Lublin 8 19 35-7
3.  Izolator Boguchwała 9 16 19-14
4.  Dąb Zabierzów Bocheński 8 15 20-13
5.  Naprzód Sobolów 7 12 17-14
6.  DAP Dębica 8 12 12-18
7.  Puszcza Niepołomice 9 12 15-20
8.  Tarnovia II Tarnów 8 8 20-20
9.  Iskra Brzezinka 9 8 16-23
10.  Starówka Nowy Sącz 9 7 6-12
11.  Hetmanki Włoszczowa 8 5 8-29
12.  Iskra Krzemień 8 2 10-28

 

Autor foto: Artur Gryś