III liga, grupa: I

Kolejka 10 – 29-30 października

  • Legia Soccer Schools Warszawa – Forty Piątnica 3:0
  • MKS Polonia Warszawa – Zamłynie Radom 1:1
  • Zły Warszawa – MUKS Tomaszów Mazowiecki 3:0
  • Wisła Płock – Włókniarz Konstantynów Łódzki 7:1
  • Ekosport Białystok – WAP Warszawa 0:1
  • Zawisza Rzgów – Kolejarz Łódź 0:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Wisła Płock 10 24 40-13
2.  Forty Piątnica 10 22 29-13
3.  Zamłynie Radom 10 20 25-10
4.  MKS Polonia Warszawa 9 20 28-8
5.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 10 19 47-20
6.  Legia Soccer Schools Warszawa 9 18 40-15
7.  Zły Warszawa 10 17 25-15
8.  Kolejarz Łódź 9 13 13-26
9.  WAP Warszawa 9 6 11-40
10.  Ekosport Białystok 9 4 13-29
11.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 1 8-40
12.  Zawisza Rzgów 10 1 3-53

 

Zaległe

  • Kolejarz Łódź – WAP Warszawa, ???
  • Ekosport Białystok -Legia Soccer Schools Warszawa, 13 listopada, 13:00
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki -MKS Polonia Warszawa, 13 listopada, 15:00

————————

III liga, grupa: II

Kolejka 10 – 29-30 października

  • Victoria Sianów – KA 4 resPect Krobia 0:8
  • LZS Stare Oborzyska – Górnicza Konin 10:0
  • LFA Szczecin – KKP II Bydgoszcz 1:2
  • KTS-K Luzino – Victoria Niemcz 2:3
  • Błękitni Stargard – Lechia Gdańsk 1:2
  • Warta Poznań – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  KKP II Bydgoszcz 9 27 67-5
2.  LFA Szczecin 9 24 43-5
3.  LZS Stare Oborzyska 9 24 63-6
4.  Lechia Gdańsk 9 18 33-11
5.  Victoria Niemcz 9 15 22-28
6.  Warta Poznań 9 15 29-13
7.  KA 4 resPect Krobia 9 12 26-24
8.  KTS-K Luzino 10 9 12-31
9.  Błękitni Stargard 9 6 9-45
10.  Górnicza Konin 9 0 3-54
11.  Victoria Sianów 9 0 2-87

—————————-

III liga, grupa: III

Kolejka 10 – 29-30 października

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Mitech Żywiec 3:3
  • Plon Błotnica Strzelecka – MKS Myszków 0:4
  • Unia Opole – Polonia Tychy 3:6
  • Górnik Zabrze – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 19:0
  • LKS Goczałkowice Zdrój – Chrobry Głogów 5:0
  • Czarni II Sosnowiec – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 9 27 58-6
2.  Mitech Żywiec 10 23 43-22
3.  MKS Myszków 9 21 27-13
4.  Górnik Zabrze 9 14 42-23
5.  LKS Goczałkowice Zdrój 9 14 26-19
6.  Unia Opole 9 10 17-26
7.  Chrobry Głogów 8 9 16-31
8.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 8 8 13-22
9.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 6 16-67
10.  Polonia Tychy 9 6 23-30
11.  Plon Błotnica Strzelecka 9 4 16-38

 

Zaległy

  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – Chrobry Głogów, 12 listopada, 14:00

—————————-

III liga, grupa: IV

Kolejka 11 – 29-30 października

  • Inter Gnojnica – Górnik II Łęczna 0:19
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MOSiR Lubartów 0:2
  • Pogorzanka Pogorzyce – Football Success Academy Kraków 2:1
  • Iskra Brzezinka – Naprzód Sobolów 1:2
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Resovia II Rzeszów 0:6
  • Izolator Boguchwała – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 9 21 54-3
2.  Naprzód Sobolów 10 21 21-12
3.  Resovia II Rzeszów 9 20 28-9
4.  MOSiR Lubartów 9 18 25-14
5.  Pogorzanka Pogorzyce 9 15 15-12
6.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 13 21-12
7.  Izolator Boguchwała 9 11 11-8
8.  Inter Gnojnica 9 11 15-43
9.  Football Success Academy Kraków 9 6 13-23
10.  Iskra Brzezinka 9 4 17-35
11.  Rysy Bukowina Tatrzańska 9 0 3-52

 

Foto: Pogorzanka Pogorzyce