W sobotę seniorska drużyna KKS Zabrze rozegrała mecz wyjazdowy w ramach 3. Ligi Kobiet. W Świdnicy, na pięknym obiekcie, zabrzanki zmierzyły się z tamtejszą Polonią. Spotkanie obfitowało w wiele sportowych emocji. Po 25 minutach przegrywaliśmy 2:0. Tuż przed końcem pierwszej połowy zabrzanki za sprawą bramki Angeliki Czmok zdobyły bramkę kontaktową. Druga odsłona to scenariusz iście z Hoolywood. Od 60 minuty drużyna ze Śląska grała w przewadze, po faulu na Wioli Dziółko zawodniczka gospodyń ujrzała czerwony kartonik. Kolejno w 70. i 72. minucie na listę strzelczyń wpisała się Angelika Czmok kompletując hat-tricka. Chwilę grozy przyjezdne przeżywały w 82. minucie, wówczas arbiter po faulu w 16-stce wskazał na wapno. Rzut karny pewnie wybroniła Klaudia Ledwoń, która tego dnia prezentowała świetną dyspozycję.