Nie zwalniają tempa piłkarki ze Szczecina, tym razem z bagażem bramek odprawiły Lwice z Lęborka.

Już w pierwszej minucie Angelika Hejnowska otwiera wynik spotkania. W 21 minucie Marta Witoń podwyższa na 2:0 dla gospodyń.
W końcówce pierwszej połowy, Sandra Lehmann trzykrotnie wpisuje się na listę strzelczyń czym zalicza klasyczny hat-trick.
Do przerwy 5:0 dla piłkarek LFA, kibice mieli nadzieje że po przerwie padną kolejne bramki.
Oczywiście padły ale „tylko” dwie po jednej dla obu drużyn.

„Wygrywamy mecz, zdobywamy trzy punkty i to z pewnością jest powód do zadowolenia. Zdobywamy 6 bramek i to także daje Nam dużo radości. Mecz przez pełne 90 minut mieliśmy pod kontrolą. Niestety momentami graliśmy bardzo wolno i zbyt indywidualnie, aby wynik spotkania był jeszcze wyższy. Gdy tylko przyspieszaliśmy grę, graliśmy na jeden, dwa kontakty drużyna przeciwna miała problemy, aby Nas zatrzymać. Dzisiaj świętujemy, a już od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania do kolejnego meczu ligowego oraz finału Pucharu Polski na szczeblu województwa, na które serdecznie zapraszam” –  trener Paweł Osuch

„Pierwsza połowa na pewno była bardzo ciekawa. Drużyna pokazała walkę i zaangażowanie, co przyczyniło się do wyniku. Mogę osobiście pochwalić zawodniczki, ponieważ dawały dopracowane podania w moją stronę co przyczyniło się do trzech bramek w moim wykonaniu. Druga połowa była trochę gorsza, ale wiemy na czym musimy popracować i dalej idziemy do przodu” – Sandra Lehmann, zdobywczyni trzech bramek.

„Bardzo się cieszę z kolejnej wygranej naszej drużyny. Mimo wysokiego prowadzenia nie odpuszczałyśmy, walczyłyśmy o każdą piłkę zarówno w obronie jak i w ataku, co przyniosło rezultat 6:1 oraz wiele sytuacji bramkowych. Momentami tylko brakowało pewności oraz skuteczności, szczególnie osobiście zawsze widzę coś do poprawy. Właśnie dlatego będziemy dalej konsekwentnie pracować i wykorzystywać schematy, nad którymi pracujemy na treningach” – o meczu Katarzyna Witlib

W tabeli robi się bardzo ciekawie LFA do spółki z Juna-Trans na szczycie ligowej tabeli.
Dla przypomnienia w bezpośrednim spotkaniu tych drużyn padł remis.
Już w najbliższej kolejce, LFA gości u siebie Błękitnych Stargard, drużyna która w tym sezonie spisuje się dobrze.
Nieco łatwiejsze, teoretycznie, zadanie czeka piłkarki ze Starych Oborzysk, podejmują rezerwy Olimpii Szczecin.

LFA Szczecin – Lew Lębork  6:1 (5:0)
bramki : Sandra Lehmann 3 (31′, 38′, 43′) Angelika Hejnowska (1′) Marta Witoń (21′) Alicja Peitler 72′) – Julia Trepczyk(67′)

skład LFA : Kaszewska ( Gajda 60′) Tarnowska, Włodarczyk, Witlib, Witoń, Piotrowska, Nowak, Hryncewicz, Lehmann (Szczepańska 75′) Hejnowska, Flipowicz ( 65′ Peitler)
Trener Paweł Osuch

skład Lew : Jesiołowska, Tokarz, Pietrzykowska, Lejk, Jóskowska, Wiśniewska, Grubba, Erdmann, Butowska, Czaja ( 55′ Klawikowska) Choszcz (55′ Trepczyk)
Trener Andrzej Kurzydło

Zdjęcia Sławomir Lehmann