KA4 resPect Krobia – Grom Wolsztyn
2:1
Bramki : 26′ Izabela Chuda, 42′ Klaudia Grońska dla KA4 – 55′ Aleksandra Piszczek dla Gromu

Krobia : Rychel, Polowczyk, Drożak, Grońska, Chuda, Kołodziejczak, Łyszczak, Dworniczak (55′ Podwroska), Berus (55′ Dziermańska), Łuczak (65′ Dorsz), Rezler (70′ Szlachetka)

Wolsztyn : Cisowska, Górska, Bimkiewicz, Drajerska, Galusik, Kuberska, Maćkowiak, Piszczek, Szczepaniak, Siejek (75′ Kozłowska) Wańska (80′ Karaś)

Pierwsza połowa spotkania prowadzona była pod dyktando gospodyń. Przeprowadziły sporo sytuacji pod naszą bramką, w tym kilka bardzo groźnych. W takim przypadku nasza gra w tej części meczu skupiała się na obronie.

Na drugą połowę wychodziłyśmy, przegrywając 2-0. Mimo to po przerwie nasza gra wyglądała znacznie lepiej. Większa aktywność w ataku zaowocowała bramką kontaktową, która dodała skrzydeł naszej grze. Do ostatniego gwizdka trwała walka o wyrównanie wyniku. Niemniej gospodynie również starały się zdobyć kolejną bramkę, przeprowadzając kilka kontrataków. Spotkanie ostatecznie zakończyło się rezultatem 2-1.

Pomimo porażki jestem zadowolona z gry drużyny. Stracone bramki to konsekwencja prostych błędów, które z pewnością muszą być wyeliminowane z naszej gry. Mamy nad czym pracować i wierzę, że przełoży się to na lepsze wyniki. Cieszy mnie na pewno postawa dziewczyn, które do końca walczyły o kolejne bramki – tak mecz podsumowała Katarzyna Górska .