W Szczecinie, LFA remisuje z Juna-Trans.

Trener LFA Pawel Osuch o meczu – „Dzisiaj spotkały się dwie drużyny z aspiracjami do awansu i to było widoczne na boisku. Żadna z drużyn przede wszystkim nie chciała stracić bramki. Większość spotkania toczyła się w środkowej strefie boiska. Niestety na początku drugiej połowy głupio tracimy bramkę co spowodowało, że zespól Juna Trans Women Stare Oborzyska cofnął się do głębokiej defensywy i mieliśmy problem, aby przebić się przez dobrze zorganizowaną obronę przeciwnika a jeszcze narażaliśmy się na niebezpieczne kontrataki. Cieszę się jednak ze moje zawodniczki pokazały charakter i to, że warto walczyć do końca i w ostatnich minutach zdołały doprowadzić do remisu. To buduje zespól i dodaje pozytywnej energii przed kolejnymi spotkaniami”

Katarzyna Tarnowska o meczu  – „Mecz był wyrównany, obie drużyny miały swoje sytuacje bramkowe. Także uważam że podział punktów jest sprawiedliwy. Wyciągamy wnioski i skupiamy się na kolejnym meczu” 

Angelika Hejnowska o meczu – „Sobotni rywal nie należał do najłatwiejszych jednak wyszłyśmy odważnie do tego meczu i starałyśmy się mądrze rozgrywać piłkę. Może mecz nie należał do tych najpiękniejszych w naszym wykonaniu, ale zostawiłyśmy serce na boisku i walczyłyśmy do ostatniego gwizdka i to najbardziej podobało mi się w tym meczu, jestem bardzo dumna z drużyny” 

LFA Szczecin – Juna-Trans Stare Oborzyska 1:1(0:0)
bramki : Katarzyna Tarnowska (90′ k) – Karolina Wlekła (49′)

skład LFA :  Kaszewska, Tarnowska, Witoń, Piotrowska, Peitler, M.Nowak, Kurlapska, Hejnowska, Filipowicz, Węgielnik (30′ Bojaczuk) Włodarczyk (46′ Lehmann)
W rezerwie : Witlib, Szczepańska.
Trener Paweł Osuch

skład Juna-Trans : Godlewska, Matyja, Wlekła, Skorupska, A.Nowak, Skrzypek, Czudzińska, Sutkowska, Zemboń (75′ Białożyt) Ładniak ( 46′ Adamska) Ostatnt (78′ Masztalerz)
W rezerwie Szymankiewicz.
Trener Marcin Adamski

Informacja LFA Szczecin, zdjęcia Sławomir Lehmann