III liga, grupa: I
wszystkie mecze zaplanowane w niedzielę
—————————
III liga, grupa: II
Kolejka 3 – 10-11 września
- Juna-Trans Stare Oborzyska – Lechia Gdańsk 3:1
- Warta Poznań – Victoria Sianów 11:0
- KTS-K Luzino – Błękitni Stargard 4:1
- LFA Szczecin – KA 4 resPect Krobia 5:0
- Górnicza Konin – KKP Chełmża, 11 września, 14:30
- Sportis KKP II Bydgoszcz – Victoria Niemcz, 11 września, 16:00
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Warta Poznań | 3 | 9 | 19-0 |
2. | LFA Szczecin | 3 | 9 | 10-1 |
3. | Juna-Trans Stare Oborzyska | 2 | 6 | 7-1 |
4. | Lechia Gdańsk | 3 | 3 | 8-5 |
5. | KA 4 resPect Krobia | 3 | 3 | 3-10 |
6. | KTS-K Luzino | 3 | 3 | 5-10 |
7. | Sportis KKP II Bydgoszcz | 1 | 3 | 13-0 |
8. | Victoria Niemcz | 1 | 3 | 4-1 |
9. | Błękitni Stargard | 3 | 3 | 3-8 |
10. | Górnicza Konin | 1 | 0 | 1-4 |
11. | KKP Chełmża | 2 | 0 | 0-7 |
12. | Victoria Sianów | 3 | 0 | 0-26 |
———————————-
III liga, grupa: III
Kolejka 3 – 10-11 września
- MUKS Kostrzyn nad Odrą – LKS Goczałkowice Zdrój 1:0
- Plon Błotnica Strzelecka – Chrobry Głogów 2:4
- MKS Myszków – Polonia Tychy, 11 września, 14:00
- Czarni II Sosnowiec – Mitech Żywiec, 11 września, 16:00
- Unia Opole – Górnik Zabrze, 11 września, 16:00
- TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | Czarni II Sosnowiec | 2 | 6 | 10-1 |
2. | Mitech Żywiec | 2 | 6 | 8-3 |
3. | MUKS Kostrzyn nad Odrą | 2 | 6 | 6-2 |
4. | LKS Goczałkowice Zdrój | 3 | 4 | 7-5 |
5. | Polonia Tychy | 1 | 3 | 5-1 |
6. | Chrobry Głogów | 1 | 3 | 4-2 |
7. | Unia Opole | 2 | 3 | 3-3 |
8. | Górnik Zabrze | 2 | 1 | 4-11 |
9. | MKS Myszków | 2 | 0 | 3-6 |
10. | TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski | 2 | 0 | 2-8 |
11. | Plon Błotnica Strzelecka | 3 | 0 | 4-14 |
————————————–
III liga, grupa: IV
Kolejka 4 – 10-11 września
- Iskra Brzezinka – Resovia II Rzeszów 1:5
- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Rysy Bukowina Tatrzańska 9:1
- Naprzód Sobolów – Górnik II Łęczna, 11 września, 13:00
- Pogorzanka Pogorzyce – Izolator Boguchwała, 11 września, 14:00
- Football Success Academy Kraków – MOSiR Lubartów, 11 września, 16:00
- Inter Gnojnica – wolny termin
Tabela
miejsce | zespół | ilość meczów | punkty | bramki |
1. | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | 3 | 7 | 13-2 |
2. | Resovia II Rzeszów | 3 | 6 | 12-4 |
3. | Izolator Boguchwała | 2 | 4 | 4-1 |
4. | Naprzód Sobolów | 2 | 4 | 2-1 |
5. | Pogorzanka Pogorzyce | 2 | 3 | 1-7 |
6. | MOSiR Lubartów | 2 | 3 | 4-1 |
7. | Inter Gnojnica | 2 | 3 | 4-3 |
8. | Górnik II Łęczna | 2 | 3 | 11-1 |
9. | Football Success Academy Kraków | 1 | 1 | 1-1 |
10. | Rysy Bukowina Tatrzańska | 2 | 0 | 1-13 |
11. | Iskra Brzezinka | 3 | 0 | 1-20 |
Autor foto: Michał Kościelak