Wygrana Oborzysk w paszczy lwa !!

W niedzielę 20 września podopieczne Marcina Adamczaka wybrały się na mecz do Szczecina by tam powalczyć o punkty z miejscową LFA Szczecin. Na pierwszą połowę zawodniczki z Oborzysk wyszły dość przestraszone, konsekwentnie odpierały ataki gospodyń i do szatni schodziły z bezbramkowym remisem. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie. Zmotywowane przez trenera Adamczaka zawodniczki stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji, a wynik meczu otworzyła Wlekła, a kilka minut później po samodzielnym rajdzie bramkę zdobyła Skorupska. Kolejną, trzecią bramkę dołożyła ponownie Wlekła i zawodniczki z Oborzysk miały pewne prowadzenie. Pod koniec drugiej połowy, gospodynią udało się strzelić bramkę kontaktową z rzutu rożnego.
Juna Trans Stare Oborzyska po czterech kolejkach III ligi makroregionalnej przewodzi w ligowej tabeli z kompletem punktów, a kolejne spotkanie rozegrają na własnym boisku z drużyną KTS-K GOSIRT Luzino 27.09.2020 o 14.00 – Ola Godlewska, bramkarka Juna-Trans

 

-Początek meczu i od razu zmasowany atak LFA i zepchniecie gości pod swoją bramkę. Okazji na strzelenie w pierwszej połowie aż ciężko zliczyć, cała pierwsza połowa to dominacja gospodyń lecz do szatni w przerwie schodzimy z wynikiem 0:0. Druga połowa to rozwiązany worek z bramkami drużyny ze Starych Oborzysk.Mimo walki do ostatniej minuty meczu i bramce Magdaleny Szwed-Kaszyckiej nie udało się nadrobić strat. „Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” i tak było tym razem, drużyna mimo problemów kadrowych przed tym spotkaniem udowodniła że tworzy jedność, że w krytycznej sytuacji dziewczyny zazwyczaj nie rozpoczynające od pierwszej minuty potrafią się zmobilizować, a jedność to nie tylko pierwsza „11” lecz cały zespół #OneTeam – tak mecz podsumował Piotr Kaszycki

 

LFA Szczecin – Juna-Trans Stare Oborzyska
1:3(0:0)

Bramki : Szwed-Kaszycka 82′ – Wlekła 50′ Skorupska 58′ Wlekła 70′

Obsada sędziowska :  Natalia Rynkiewicz, Joanna Pando, Aleksandra Wiedro

Żółte kartki : Karasińska(LFA) – Nowak(Juna-Trans)

Widzów około 150( w tym 30 osobowa kibiców Oborzysk)

LFA : Lichy, Szews, Poczopko, Jasińska, Sakalus, Szwed-Kaszycka, Trzcińska, Piotrowska, Tarnowska, Zaniewska, Hejnowska. W rezerwie : Goliszewska, Jóźwiak, Chądzyńska, Cyrulewska, Pydyszewska, Karasińska.
Trener Katarzyna Tarnowska

Juna-Trans :  Godlewska, Nowak, Skorupska, Ruta, Skrzypek, Ostant, Kortus, Matyja, Wlekła, Szymankiewicz, Masztalerz. W rezerwie : Sobkowiak, Mania, Zembroń, Białożyt, Bródka, Adamska, Wańska.
Trener Marcin Adamczak

Informacja własna/ Ola Godlewska/ Juna -Trans Stare Oborzyska/ LFA Szczecin/ Piotr Kaszycki