W III lidze występują 152 zespoły. 8 z nich w rundzie jesiennej zdobyło komplet punktów, wygrywając wszystkie ligowe spotkania. Na dole tabeli 7 zespołów nie zdobyło nawet jednego punktu.

Klasyfikacja III ligi na koniec rundy jesiennej:

nazwa zespołu mecze pkt śr. zw rem por br
1  KKP Stomil II Olsztyn 10 30 3 10 0 0 46-4
2  ROW Rybnik 9 27 3 9 0 0 71-0
3  Sparta Daleszyce 8 24 3 8 0 0 51-2
4  Górnik II Łęczna 8 24 3 8 0 0 51-4
5  Sukces Gmina Oleśnica 7 21 3 7 0 0 38-2
6  Rolnik III Biedrzychowice 7 21 3 7 0 0 51-4
7  Tur MOSiR Bielsk Podlaski 6 18 3 6 0 0 9-0
8  ZTKKF Stilon II Gorzów Wielkopolski 5 15 3 5 0 0 59-0
9  Gwiazda Toruń 13 37 2,84 12 1 0 79-6
11  WAP Włocławek 13 36 2,76 12 0 1 71-8
12  LKS Wierzchowiska 9 24 2,66 8 0 1 32-7
13  Pogoń Zduńska Wola 9 24 2,66 8 0 1 29-5
14  Polonia Poraj 9 24 2,66 8 0 1 38-5
15  Gimnazjum Istebna 9 24 2,66 8 0 1 51-4
16  AZS III Wrocław 7 18 2,57 6 0 1 35-13
17  Bielawianka Bielawa 7 18 2,57 6 0 1 33-6
18  Unia Opole 7 18 2,57 6 0 1 22-8
19  Wilga Garwolin 9 23 2,55 7 2 0 32-5
20  Jaskółki Chorzów 9 23 2,55 7 2 0 71-3
21  Pomorzanin Nowogard 9 23 2,55 7 2 0 43-6
22  Sztorm II Gdańsk 10 25 2,5 8 1 1 49-5
23  Biało-Zielone Gdańsk 10 25 2,5 8 1 1 39-16
24  Polonia II Środa Wielkopolska 8 20 2,5 6 2 0 18-4
25  MOSiR Sieradz 9 22 2,44 7 1 1 50-6
26  Tygrys Huta Mińska 9 22 2,44 7 1 1 30-7
27  Czarni II Sosnowiec 9 22 2,44 7 1 1 66-6
28  Noteć Inowrocław 12 28 2,33 9 1 2 40-13
29  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 21 2,33 6 3 0 17-2
30  Wisła Nowy Korczyn 7 16 2,28 5 1 1 28-9
31  Medyk IV Konin 7 16 2,28 5 1 1 32-11
32  Potok Sitno 9 19 2,11 6 1 2 23-7
33  PTC Pabianice 9 19 2,11 6 1 2 30-8
34  Concordia Knurów 9 19 2,11 6 1 2 48-11
35  Polonia Tychy 9 19 2,11 6 1 2 32-11
36  Hetmanki Włoszczowa 9 19 2,11 6 1 2 34-21
37  Zalew Stepnica 9 19 2,11 6 1 2 28-16
38  Fala Międzyzdroje 9 19 2,11 6 1 2 37-7
39  GOKSiR Start Pruszcz 12 25 2,08 8 1 3 40-11
40  Tucholanka Tuchola 12 25 2,08 8 1 3 57-26
41  Stal Stalowa Wola 12 25 2,08 8 1 3 26-13
42  Sokół II Kolbuszowa Dolna 12 24 2 7 3 2 45-11
43  Medyk III Konin 8 19 2 6 1 1 24-6
44  AZS PSW II Biała Podlaska 9 18 2 6 0 3 27-16
45  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 9 18 2 6 0 3 43-20
46  Zjednoczeni Kaczory 7 14 2 4 2 1 17-8
47  MUKS 11 Zielona Góra 3 6 2 2 0 1 11-5
48  WKS Majdan Sieniawski 12 23 1,91 7 2 3 15-8
49  TKKF Checz Gdynia 10 19 1,9 6 1 3 34-28
50  Stomil II Olsztyn 10 19 1,9 6 1 3 24-13
51  Wojownik Skierniewice 9 17 1,88 5 2 2 43-19
52  AP Kotwica Kołobrzeg 9 17 1,88 5 2 2 39-7
53  Akademia Orlik Jelenia Góra 7 13 1,85 4 1 2 20-12
54  Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 7 13 1,85 4 1 2 19-14
55  Ziemia Lubińska Czerniec 7 13 1,85 4 1 2 16-18
56  UKS SAP Brzeg 7 13 1,85 4 1 2 20-20
57  Czarni Pruszcz Gdański 10 18 1,8 6 0 4 30-17
58  Królewscy Płock 9 16 1,77 5 1 3 16-11
59  GOSRiT Luzino 9 16 1,77 5 1 3 16-13
60  Stal Kunów 9 16 1,77 5 1 3 29-17
61  Olimpia Pysznica 12 21 1,75 6 3 3 23-12
62  Top-Spin Promnik 7 12 1,71 4 0 3 19-15
63  Unifreeze II Górzno 13 22 1,69 7 1 5 42-28
64  Iskra Krzemień 9 15 1,66 5 0 4 21-15
65  KSP Kielce 9 15 1,66 5 0 4 17-10
66  Victoria II Sianów 9 15 1,66 5 0 4 47-24
67  Czarni Jelcz-Laskowice 7 11 1,57 3 2 2 13-13
68  Olimpico Malbork 9 14 1,55 4 2 3 30-21
69  Akademia 2012 Suwałki 6 9 1,5 3 0 3 8-7
70  Dąbrówka Kargowa 4 6 1,5 2 0 2 6-19
71  Tęcza Bydgoszcz 13 19 1,46 6 1 6 35-31
72  Róża Kutno 9 13 1,44 4 1 4 25-16
73  Kotan Ozorków 9 13 1,44 4 1 4 25-16
74  Start Otwock 9 13 1,44 4 1 4 15-18
75  MKS Myszków 9 13 1,44 4 1 4 27-27
76  Orlicz Suchedniów 9 13 1,44 4 1 4 25-19
77  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 9 13 1,44 4 1 4 23-13
78  Plon Błotnica Strzelecka 7 10 1,42 3 1 3 25-12
79  Victoria Bartoszyce 10 14 1,4 4 2 4 23-27
80  KKS 1925 Kalisz 8 11 1,37 3 2 3 29-16
81  Lipno Stęszew 8 11 1,37 3 2 3 17-12
82  Perły Lublin 9 12 1,33 4 0 5 16-18
83  Zamłynie Radom 9 12 1,33 4 0 5 21-21
84  Błękitni II Stargard Szczeciński 9 12 1,33 4 0 5 22-27
85  KKP II Bydgoszcz 13 17 1,3 5 2 6 21-31
86  Spójnia Białe Błota 13 17 1,3 5 2 6 34-39
87  Stal Jezierzyce 10 13 1,3 4 1 5 13-25
88  MOSiR Kętrzyn 10 13 1,3 4 1 5 16-21
89  Zawisza Rzgów 9 11 1,22 3 2 4 13-20
90  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 9 11 1,22 3 2 4 26-26
91  Izolator Boguchwała 12 14 1,16 4 2 6 16-25
92  Włókniarz Białystok 6 7 1,16 2 1 3 6-9
93  KS Oława 7 8 1,14 2 2 3 14-11
94  UKS Bierutów 7 8 1,14 2 2 3 13-18
95  Polonia Świdnica 7 8 1,14 2 2 3 21-13
96  Piast Nowa Ruda 7 8 1,14 2 2 3 10-15
97  LKS II Goczałkowice Zdrój 9 10 1,11 3 1 5 14-52
98  Wisła Grudziądz 12 12 1 3 3 6 22-38
99  Pogoń Tczew 10 10 1 3 1 6 28-25
100  Canicuła Bytów 10 10 1 3 1 6 32-51
101  Kinga Krasnystaw 9 9 1 3 0 6 19-33
102  KKS Katowice 9 9 1 3 0 6 20-42
103  AKS Mikołów 9 9 1 3 0 6 12-19
104  Gwarek Ornontowice 9 9 1 3 0 6 10-35
105  Polonia Środa Śląska 7 7 1 2 1 4 11-18
106  Pogoń Prudnik 7 7 1 2 1 4 16-18
107  Budowlani Lubsko 3 3 1 1 0 2 8-20
108  MKS Zduńska Wola 9 8 0,88 2 2 5 21-17
109  Gwiazda II Prószków 7 6 0,85 2 0 5 11-28
110  Delfin Ślesin 6 5 0,83 1 2 3 6-10
111  GKS Wikielec 10 8 0,8 2 2 6 15-23
112  Orzeł Pawonków 9 7 0,77 2 1 6 7-59
113  Rekord II Bielsko-Biała 9 7 0,77 2 1 6 13-42
114  Victoria Pińczów 8 6 0,75 2 0 6 7-26
115  GKS Żukowo 10 7 0,7 2 1 7 13-50
116  Fuks Wielowicz 13 9 0,69 3 0 10 21-67
117  Żbik Nasielsk 9 6 0,66 2 0 7 10-27
118  Gol II Częstochowa 9 6 0,66 1 3 5 13-33
119  UKS Gamów 9 6 0,66 2 0 7 4-24
120  Polonia II Poznań 8 5 0,62 1 2 5 8-21
121  MUKS Kostrzyn nad Odrą 5 3 0,6 1 0 4 5-25
122  Korona Tuchla 12 7 0,58 1 4 7 6-27
123  Ślęza Wrocław 7 4 0,57 1 1 5 9-27
124  Chrobry Głogów 7 4 0,57 0 4 3 6-13
125  KKS II Bogdańczowice 7 4 0,57 1 1 5 6-41
126  Omega Stary Zamość 9 5 0,55 1 2 6 7-40
127  Energetyk Junior Gryfino 9 5 0,55 1 2 6 19-29
128  Olimpia III Szczecin 8 4 0,5 1 1 6 11-36
129  Orkan Bełżec 9 4 0,44 1 1 7 6-32
130  Pogoń Siedlce 9 4 0,44 1 1 7 4-40
131  Polonia II Bytom 9 4 0,44 1 1 7 12-63
132  GTW Gliwice 9 4 0,44 1 1 7 5-44
133  Kolektyw Radwanice 7 3 0,42 1 0 6 10-41
134  Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 3 0,42 1 0 6 7-27
135  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 13 5 0,38 1 2 10 13-50
136  Viking Aleksandrów Kujawski 12 4 0,33 1 1 10 10-41
137  Wisła Skoczów 9 3 0,33 1 0 8 5-62
138  Kamienna Brody 9 3 0,33 1 0 8 8-56
139  Olimpia Elbląg 10 3 0,3 1 0 9 9-45
140  Kotwica II Kórnik 7 2 0,28 0 2 5 5-20
10  Inter Gnojnica 12 3 0,25 0 3 9 7-42
141  Ekosport Białystok 6 1 0,16 0 1 5 3-10
142  Grom Udanin 7 1 0,14 0 1 6 3-37
143  Błękitni Dmosin 9 1 0,11 0 1 8 3-52
144  Krośniewianka Krośniewice 9 1 0,11 0 1 8 4-84
145  DAF Płońsk 9 1 0,11 0 1 8 10-24
146  GLKS Osielsko Żołędowo 12 0 0 0 0 12 3-99
147  Sybilla Puławy 8 0 0 0 0 8 5-35
148  Maks-Football Stare Kurowo 2 0 0 0 0 2 1-21
149  Lew Lębork 10 0 0 0 0 10 14-47
150  KKP Kielce 9 0 0 0 0 9 5-48
151  AZS PWSZ Konin 7 0 0 0 0 7 7-55
152  Hattrick Kołobrzeg 8 0 0 0 0 8 0-104