III liga, grupa: I

Kolejka 6 – 1-2 października

  • MUKS Tomaszów Mazowiecki – Włókniarz Konstantynów Łódzki 10:1
  • Forty Piątnica – WAP Warszawa 4:1
  • Zły Warszawa – Kolejarz Łódź 1:2
  • Wisła Płock – Ekosport Białystok 5:0
  • MKS Polonia Warszawa – Zawisza Rzgów 7:0
  • Legia Soccer Schools Warszawa – Zamłynie Radom 4:1

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MKS Polonia Warszawa 6 16 22-3
2.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 6 15 41-12
3.  Zamłynie Radom 6 15 22-6
4.  Forty Piątnica 6 15 24-8
5.  Wisła Płock 6 12 16-12
6.  Legia Soccer Schools Warszawa 6 12 29-10
7.  Zły Warszawa 6 7 13-13
8.  Kolejarz Łódź 5 6 8-17
9.  WAP Warszawa 5 3 7-28
10.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 1 6-28
11.  Zawisza Rzgów 6 1 3-34
12.  Ekosport Białystok 6 0 6-26

———————————

III liga, grupa: II

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Victoria Sianów – KKP Chełmża ???
  • Warta Poznań – LZS Stare Oborzyska 2:4
  • Lechia Gdańsk – Victoria Niemcz 6:0
  • Błękitni Stargard – Górnicza Konin 5:1
  • KTS-K Luzino – LFA Szczecin 0:2
  • KA 4 resPect Krobia – KKP II Bydgoszcz 1:5

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  LFA Szczecin 6 18 24-2
2.  KKP II Bydgoszcz 5 15 41-4
3.  LZS Stare Oborzyska 5 15 24-3
4.  Warta Poznań 6 12 25-8
5.  Lechia Gdańsk 6 9 21-9
6.  Victoria Niemcz 5 9 20-18
7.  KA 4 resPect Krobia 6 6 12-20
8.  KTS-K Luzino 6 6 8-16
9.  Błękitni Stargard 6 6 8-25
10.  KKP Chełmża 5 3 4-25
11.  Górnicza Konin 5 0 2-26
12.  Victoria Sianów 5 0 2-35

———————————

III liga, grupa: III

Kolejka 6 – 1-2 października

  • Chrobry Głogów – Mitech Żywiec 2:5
  • Górnik Zabrze – Polonia Tychy 7:3
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Czarni II Sosnowiec 0:15
  • LKS Goczałkowice Zdrój – MKS Myszków 2:3
  • Unia Opole – Plon Błotnica Strzelecka 4:2
  • MUKS Kostrzyn nad Odrą – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Czarni II Sosnowiec 6 18 41-3
2.  Mitech Żywiec 6 15 22-15
3.  MKS Myszków 6 12 16-10
4.  Unia Opole 5 10 10-7
5.  Górnik Zabrze 6 7 17-21
6.  MUKS Kostrzyn nad Odrą 4 7 7-4
7.  LKS Goczałkowice Zdrój 5 7 13-10
8.  Polonia Tychy 5 3 12-18
9.  Chrobry Głogów 4 3 7-19
10.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5 3 11-28
11.  Plon Błotnica Strzelecka 6 0 10-31

——————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 7 – 1-2 października

  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Pogorzanka Pogorzyce 2:1
  • Inter Gnojnica – Iskra Brzezinka 3:2
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Naprzód Sobolów 1:7
  • Izolator Boguchwała – Football Success Academy Kraków 3:0
  • Resovia II Rzeszów – MOSiR Lubartów 4:2
  • Górnik II Łęczna – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Górnik II Łęczna 5 12 29-2
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 11 17-5
3.  Naprzód Sobolów 6 11 11-10
4.  Izolator Boguchwała 6 11 11-2
5.  Resovia II Rzeszów 6 11 19-9
6.  Inter Gnojnica 5 8 10-8
7.  Pogorzanka Pogorzyce 6 8 9-10
8.  MOSiR Lubartów 5 6 11-14
9.  Iskra Brzezinka 6 3 14-28
10.  Football Success Academy Kraków 5 2 5-14
11.  Rysy Bukowina Tatrzańska 5 0 3-37

 

Foto: Juna-Trans Stare Oborzyska