III liga, grupa: I

Kolejka 20 – 28-29 maja

  • Jantar Ostrołęka – Zamłynie Radom 3:2
  • Zły Warszawa – Ekosport Białystok 2:1
  • WAP Warszawa – Wisła Płock 2:3
  • PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:2
  • Stomilanki II Olsztyn – Forty Piątnica 1:2
  • DARGFIL Tomaszów Mazowiecki – Astoria Szczerców 0:0

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  PTC Pabianice 20 44 51-29
2.  Jantar Ostrołęka 20 40 64-38
3.  Zły Warszawa 19 37 57-28
4.  DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 20 36 41-24
5.  Wisła Płock 20 35 59-26
6.  Forty Piątnica 20 31 49-46
7.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 30 49-38
8.  WAP Warszawa 19 24 55-53
9.  Zamłynie Radom 20 23 32-54
10.  Stomilanki II Olsztyn 20 20 43-51
11.  Astoria Szczerców 20 17 24-68
12.  Ekosport Białystok 20 5 17-86

 ————————————

III liga, grupa: II

Kolejka 19 – 28-29 maja

  • Lech/UAM Poznań – KTS-K Luzino 8:2
  • Lechia Gdańsk – KA 4 resPect Krobia 4:1
  • Górnicza Konin – Błękitni Stargard 3:2
  • Victoria Niemcz – Lew Lębork 3:2
  • KKP Chełmża – Juna-Trans Stare Oborzyska 0:3
  • LFA Szczecin – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Lech/UAM Poznań 17 43 71-19
2.  Juna-Trans Stare Oborzyska 17 41 67-15
3.  LFA Szczecin 17 39 59-18
4.  Lechia Gdańsk 17 36 61-26
5.  KKP Chełmża 17 27 44-39
6.  KTS-K Luzino 17 22 31-45
7.  KA 4 resPect Krobia 17 22 22-27
8.  Błękitni Stargard 18 18 39-48
9.  Lew Lębork 18 8 23-76
10.  Górnicza Konin 18 8 11-79
11.  Victoria Niemcz 17 7 24-60

 ———————————

III liga, grupa: III

Kolejka 19 – 28-29 maja

  • Polonia Świdnica – Czarni II Sosnowiec 2:4
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – KKS Bogdańczowice 7:2
  • KKS Zabrze – Chrobry Głogów  0:6
  • Unia Opole – Mitech Żywiec 5:3
  • Ślęza Wrocław – Promień Żary 3:0wo
  • Polonia Tychy – wolny termin

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  Ślęza Wrocław 17 48 95-11
2.  Czarni II Sosnowiec 17 45 112-10
3.  Unia Opole 17 36 73-33
4.  Mitech Żywiec 18 36 66-41
5.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 17 25 34-57
6.  Chrobry Głogów 18 25 39-46
7.  KKS Zabrze 16 25 41-51
8.  Polonia Świdnica 17 16 28-68
9.  Polonia Tychy 17 10 26-90
10.  KKS Bogdańczowice 17 4 20-92
11.  Promień Żary 17 9 16-51

 ———————————–

III liga, grupa: IV

Kolejka 19 – 28-29 maja

  • Starówka Nowy Sącz – DAP Dębica 4:1
  • Puszcza Niepołomice – Izolator Boguchwała 2:0
  • Dąb Zabierzów Bocheński – Football Success Academy Kraków 7:3
  • Rysy Bukowina Tatrzańska – Naprzód Sobolów 0:13
  • Iskra Brzezinka – MOSiR Lubartów 1:5
  • Resovia II Rzeszów – Tarnovia II Tarnów 0:2

Tabela

miejsce zespół ilość meczów punkty bramki
1.  MOSiR Lubartów 18 43 57-14
2.  Resovia II Rzeszów 19 37 86-26
3.  Dąb Zabierzów Bocheński 19 37 74-26
4.  Izolator Boguchwała 19 36 44-15
5.  Tarnovia II Tarnów 19 32 42-24
6.  Naprzód Sobolów 19 31 54-26
7.  Iskra Brzezinka 19 29 52-41
8.  Puszcza Niepołomice 19 28 54-29
9.  Football Success Academy Kraków 18 26 44-38
10.  Starówka Nowy Sącz 19 16 41-46
11.  DAP Dębica 19 7 22-93
12.  Rysy Bukowina Tatrzańska 19 0 7-199

 

Foto: PTC Pabianice