Pierwsza bramka padła już w 5 minucie meczu po serii błędów defensywy AZS-u meczu. Piłkę mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki AZS umieściła Magdalena Sobal. Mecz stał na dobrym poziomie. Oba zespoły starały się zmienić wynik spotkania. Gdy wszyscy czekali już na przerwę, w 45 minucie meczu sędzia odgwizdała rzut karny za zagranie ręką. Jedenastkę na bramkę zamieniła Magdalena Sobal. W tym momencie Pogoń prowadziła już 2:0. Druga połowa ponownie zaczęła się bramki dla Pogoni. Tym razem szczęśliwą strzelczynią była Magdalena Górska, podwyższając wynik meczu na 3:0. W 83 minucie meczu AZS UW nie wykorzystał swojej szansy. Szybka kontra zakończyła się strzałem Anity Sikory … w słupek bramki Pogoni. W 86 minucie meczu bramkę na 4:0 strzeliła Joanna Ścisłowska. W 88 minucie honorową bramkę dla AZS UW strzeliła Julita Sterbicka. Dwie minuty później było już 5:1 po bramce Julii Jędrzejewskiej. Ostatecznie Pogoń wygrała 5:1.