II liga kobiet 2019/2020, grupa: I

Kolejka 8 – 19-20 października

  • AZS UW Warszawa – Ekosport Białystok 3:0
  • Stomil Olsztyn – DARGFIL Tomaszów Mazowiecki 2:3
  • Włókniarz Białystok – Tygrys Huta Mińska 4:1
  • UKS Loczki Wyszków – Akademia 2012 Suwałki 3:0
  • UKS SMS III Łódź – Pogoń Zduńska Wola, 22 października, 17:00 (przełożony)
  • Zamłynie Radom – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  UKS SMS III Łódź 6 18 20-11
2.  AZS UW Warszawa 7 18 20-7
3.  Dargfil Tomaszów Mazowiecki 8 18 25-13
4.  Włókniarz Białystok 7 13 11-8
5.  Loczki Wyszków 7 12 20-10
6.  Tygrys Huta Mińska 8 12 14-14
7.  Stomil Olsztyn 7 8 15-15
8.  Zamłynie Radom 6 7 9-14
9.  Ekosport Białystok 7 2 8-21
10.  Pogoń Zduńska Wola 6 1 3-14
11.  Akademia 2012 Suwałki 7 1 6-24

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: II

Kolejka 8 – 19-20 października

  • Spójnia Białe Błota – Victoria Sianów 0:5
  • Górnicza Konin – Gwiazda Toruń 0:0
  • KTS-K Luzino – Błękitni Stargard 12:0
  • WAP Włocławek – Pogoń Tczew 2:1
  • GSS Grodzisk Wielkopolski – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5:0
  • KKP Chełmża – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Pogoń Tczew 8 21 34-8
2.  GSS Grodzisk Wielkopolski 7 18 29-6
3.  WAP Włocławek 7 18 25-6
4.  GOSRiT Luzino 6 10 22-10
5.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 9 14-20
6.  Victoria Sianów 6 9 19-12
7.  Gwiazda Toruń 6 8 10-11
8.  Górnicza Konin 7 7 7-23
9.  KKP Chełmża 6 4 4-17
10.  Spójnia Białe Błota 8 4 15-34
11.  Błękitni Stargard 7 0 5-37

 

 II liga kobiet 2019/2020, grupa: III

Kolejka 8 – 19-20 października

  • KKS Zabrze – KS Orlik Jelenia Góra 6:2
  • Unia Opole – AZS II Wrocław 0:1
  • Jaskółki Chorzów – TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0
  • Plon Błotnica Strzelecka – Bielawianka Bielawa 4:4
  • Promień Żary – Rolnik II Biedrzychowice 4:2
  • Skra Częstochowa – Ziemia Lubińska Czerniec 0:1

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Bielawianka Bielawa 8 19 28-13
2.  AZS II Wrocław 8 15 24-13
3.  Plon Błotnica Strzelecka 8 14 31-14
4.  Ziemia Lubińska Czerniec 8 14 12-14
5.  Unia Opole 8 13 15-7
6.  Skra Częstochowa 8 13 19-13
7.  KKS Zabrze 8 13 20-17
8.  Rolnik II Biedrzychowice 8 13 27-16
9.  Jaskółki Chorzów 8 9 7-20
10.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 8 6 8-22
11.  KS Orlik Jelenia Góra 8 5 11-27
12.  Promień Żary 8 3 7-33

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: IV

Kolejka 8 – 19-20 października

  • Naprzód Sobolów – Potok Sitno 4:0
  • Prądniczanka Kraków – UKS 3 Staszkówka Jelna 1:2
  • Iskra Brzezinka – Widok Lublin 0:1
  • Izolator Boguchwała – Starówka Nowy Sącz 3:0
  • KSP Kielce – Hetmanki Włoszczowa 3:0
  • Unia Lublin – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Prądniczanka Kraków 8 19 28-5
2.  Widok Lublin 7 16 21-7
3.  KSP Kielce 6 15 21-5
4.  UKS 3 Staszkówka Jelna 6 14 23-6
5.  Unia Lublin 7 10 13-8
6.  Starówka Nowy Sącz 7 8 6-16
7.  Iskra Brzezinka 6 8 11-6
8.  Izolator Boguchwała 8 6 6-29
9.  Naprzód Sobolów 6 4 6-13
10.  Potok Sitno 6 3 2-23
11.  Hetmanki Włoszczowa 7 1 4-23