II liga kobiet 2019/2020, grupa: I

wolny termin

II liga kobiet 2019/2020, grupa: II

Kolejka 10 – 2-3 listopada

  • GSS Grodzisk Wielkopolski – KKP Chełmża 6:0
  • Spójnia Białe Błota – Pogoń Tczew 0:9
  • Górnicza Konin – Victoria Sianów 0:3
  • GOSRiT Luzino – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2:3
  • Błękitni Stargard – Gwiazda Toruń 1:10
  • WAP Włocławek – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Pogoń Tczew 9 24 43-8
2.  GSS Grodzisk Wielkopolski 9 21 35-8
3.  WAP Włocławek 8 21 38-6
4.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 15 29-22
5.  Victoria Sianów 8 15 24-12
6.  Gwiazda Toruń 8 14 25-13
7.  KTS-K Luzino 8 10 25-18
8.  KKP Chełmża 8 7 8-23
9.  Górnicza Konin 9 7 7-38
10.  Spójnia Białe Błota 10 4 15-47
11.  Błękitni Stargard 9 0 6-60

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: III

Kolejka 10 – 2-3 listopada

  • KKS Zabrze – Ziemia Lubińska Czerniec 3:0
  • Unia Opole – Bielawianka Bielawa 1:3
  • Plon Błotnica Strzelecka – Rolnik II Biedrzychowice 1:1
  • Jaskółki Chorzów – KS Orlik Jelenia Góra 5:0
  • Promień Żary – Skra Częstochowa 1:3
  • TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – AZS II Wrocław, 6 listopada, 18:00

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Bielawianka Bielawa 10 25 37-16
2.  Skra Częstochowa 10 19 30-14
3.  AZS II Wrocław 9 18 27-13
4.  Ziemia Lubińska Czerniec 10 17 15-18
5.  KKS Zabrze 10 16 25-23
6.  Plon Błotnica Strzelecka 10 15 33-18
7.  Rolnik II Biedrzychowice 10 14 28-25
8.  Unia Opole 10 13 16-11
9.  Jaskółki Chorzów 10 12 12-23
10.  TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 9 9 10-22
11.  KS Orlik Jelenia Góra 10 8 12-32
12.  Promień Żary 10 3 8-38

 

II liga kobiet 2019/2020, grupa: IV

Kolejka 10 – 2-3 listopada

  • Naprzód Sobolów – Widok Lublin 1:6
  • Prądniczanka Kraków – Iskra Brzezinka 7:0
  • Izolator Boguchwała – Potok Sitno 4:0
  • Unia Lublin – Hetmanki Włoszczowa 3:1
  • KSP Kielce – UKS 3 Staszkówka Jelna 2:7
  • Starówka Nowy Sącz – wolny termin

Tabela:

miejsce zespół mecze punkty bramki
1.  Prądniczanka Kraków 10 25 41-6
2.  UKS 3 Staszkówka Jelna 8 20 38-8
3.  Widok Lublin 9 19 27-9
4.  KSP Kielce 8 18 24-12
5.  Unia Lublin 9 16 21-12
6.  Izolator Boguchwała 9 9 10-29
7.  Starówka Nowy Sącz 8 8 7-22
8.  Iskra Brzezinka 8 8 11-21
9.  Naprzód Sobolów 8 5 8-20
10.  Potok Sitno 8 3 5-32
11.  Hetmanki Włoszczowa 9 2 6-27