Oficjalnie pierwszym letnim wzmocnieniem Skry Ladies Częstochowa będzie Olga Cichoń !

Olga jest wychowanką lublinieckiej Gwiazdy. W trakcie swej przygody z piłką broniła także barw MKSu Gogolin, ULKSu Bogdańczowice i częstochowskiego Gola. Do Skry trafiła po krótkiej przerwie związanej z macierzyństwem.

Baczni obserwatorzy pewnie zauważyli, że te kilka miesięcy pauzy nie wpłynęły na formę Olgi – wręcz przeciwnie. Imponuje szybkością i walecznością. Jej dodatkowym atutem jest wzrost który wykorzystała już w minioną sobotę w Głogówku zdobywając – precyzyjnym strzałem głową – swojego pierwszego gola dla Skry. Z całą pewnością będzie to duże wzmocnienie naszej siły ofensywnej. Swoje olbrzymie doświadczenie boiskowe będzie przekazywała nie tylko nowym koleżankom z drużyny seniorskiej ale także i grupie młodziczek gdzie pełnić będzie rolę Trenerki.

A oto co powiedział o naszej nowej zawodniczce Trener Patryk Mrugacz:
Olgą interesowaliśmy się już od dłuższego czasu. To doświadczona piłkarka, która dobrze wkomponowała się w zespół. Szybko nadrabia braki fizyczne, ciężko pracuje z całym zespołem i jestem przekonany że jej umiejętności oraz doświadczenie pomogą nam w skutecznej rywalizacji na drugoligowym froncie”.

źródło informacji/foto: Skra Ladies Częstochowa